Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sarı, yargı kararlarını yok mu sayıyor?

Cumhurbaşkanına hakaret ettiği gerekçesiyle

Cumhurbaşkanına hakaret ettiği gerekçesiyle 11 ay 20 gün hak mahrumiyeti cezası alan Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı’nın belediyenin imkanlarını kullanmaya devam ettiği öne sürüldü. Hak mahrumiyeti cezası almasına rağmen belediyenin imkânlarını kullanmaya devam eden Hüseyin Sarı’ya tepki gösteren AK Parti Erdek Belediye Meclis Üyesi Ceyhun Mırız “Seçilmiş kişi olman ayrı bir konu, hak mahrumiyeti alman ayrı bir konu. Sen 11 ay 20 gün hak mahrumiyeti cezası almana rağmen belediyenin imkanlarını nasıl kullanabilirsiniz? Belediye başkanlık makam aracı hala neden senin emrinde? diye konuştu.

-Makam aracına sen bineceksin
Belediye Başkanvekili Hasan Yapakçı’ya seslenen Mırız “Sen meclis tarafından seçilmiş bir başkansın. Makam aracına sen bineceksin. Ya başkanlığının gereğini yap ya da siyasi söylemleri ve eleştirilerini kendine sakla. Sen güdümlü füze gibi nereye yönlendirilirsen oraya gidiyorsun. Ocaklar’a vefa borcun var, en azından başkan vekilliğin döneminde Ocaklar için bir şey yap.Bak turizm sezonu başladı ve bayram boyunca binlerce kişi Ocaklar’a geldi. Yerli ve yabancı turistler Bayramda Ocaklar’da konteynerlerden taşan çöp yığınları, yolları yapılmamış turizm tesisleri ve toz toprakları gördü. Ocaklar’a bir şeyler yap ki mahalle insanın seni alkışlasın” dedi. Mırız, Hüseyin Sarı’nın hak mahrumiyeti cezası almasına rağmen kullandığı 10 E 4434 plakalı aracın belediyenin imkanlarıyla Erdek Grup Ltd.Şti’ye alındığı, belediyenin ise aracı bu şirketten bedeli karşılığında kiralandığını öne sürdü.

YORUMLAR

2 adet yorum var

  1. SESİMİZİ TEK DUYAN SAYIN MIRIZ BAİKANIM RAMAZANDA KARNIMIZI DOYURDUN BEN BELEDİYE PERSONELİYİM 21 AYDIR MAAŞ ÖDEMİYORLAR KIZIM VAR LİSE SON GİDİYOR HARÇLIK VEREMİYORDUM OKUL MASRAFLARINI KARŞILAYAMIYODUM SABAH BENİ GÖRÜPTE PARA İSTEMESİN DİYE 5 TE GİDİYODUM KAHVALTI YAPMADAN İŞE GİDİYORDUM ÖĞLEN YEMEGİNE EKMEK YAZDIRIP ALIYODUK ÇOK ZOR GÜNLER GEÇİRDİK 21 aydır maaş vermeyip birde alay edildim ALLAHTAN REVAMI

  2. Bu memlekette cumhuriyet savcısı yok mu kardeşim.adam alenen sahte şirketlerle dolandırıcılık yapıp belediye bütçesini sömürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, sahillerde gerçekleştirdiği;
Sıradaki Haber Plaj sayısı 49’a yükseldi