Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sarı’nın “tehdit” iddiası balon çıktı

Erdek Belediye Başkanı Sarı’nın kendisini tehdit ettiğini öne sürdüğü kişilere eşini koruması için beach, kafeterya ve çay bahçesi işletmeciliği verdiği ortaya çıktı.

Erdek Belediye Başkanı Sarı’nın

Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı’nın “Balıkesir Büyükşehir Belediyesi beni ölümle tehdit eden kişilere Erdek’te büfe veriyor” şeklindeki açıklamalarına AK Parti Erdek Belediye Meclis Üyesi Ceyhun Mırız’dan sert tepki. Mırız, Sarı’nın bugün kendisini tehdit ettiğini öne sürdüğü kişilere geçmişte eşini korumaları karşılığında beach, kafeterya ve çay bahçesi işletmesi verdiğini iddia etti.

-Erdekli’yi Erdekli’ye kırdırma
Sarı’nın daha düne kadar birlikte yürüdüğü “kardeşim” dediği bu insanları bugün kendisini ölümle tehdit kişiler olarak sosyal medya hesabından lanse ettiğini dile getiren Mırız “Hayal kurma. Bu isimlere kampanyalarında hedef göstererek iftira atamazsın. Meydanlarda insanları birbirine düşürme. Bu insanlar yargılanmadı, ifadeleri bile alınmadı. Siyaset uğruna yaktığın canları sen bilirsin. Erdekli’yi Erdekli’ye kırdıramazsın. Meydanlarda atıp tutmakla olmuyor. 3-5 kişiyi kandırabilirsin ancak bizleri kandıramazsın” diye tepki gösterdi.

-Belediyenin parasıyla ağalık yapmış
Yasalar gereği belediye başkanlarının katıldığı düğünlerde taktıkları altınları kendi cebinden ödemek zorunda olduğunu anımsatan Mırız, Erdek Belediye Başkanı Sarı’nın 2018 yılında katıldığı düğünlerde 40 bin TL’ye yakın altın taktığını ve bunun bedelini belediyeye ödettiğini açıkladı. Mırız, Sarı’nın anlaşılmaması için düğünlerde taktığı altınları Avşa Adası’ndan getirdiğini dile getirdi. Sarı’ya “bu gizlilik niye” diye soran Mırız, bu uygulamanın 2014 yılından bugüne kadar devam ettiğini dile getirdi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cumhur İttifakı Bandırma Belediye Başkan
Sıradaki Haber SORUN ÇOK BİLİYORUM AZ KALDI GELİYORUM