Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sarı’nın yaman çelişkisi

2 yıl önce Balpark’ın kamuya terk edilmiş yollardan otopark ücreti almasını yargıya taşıyan Erdek Belediye Başkanı Sarı, 2 yıl sonra Erdek ve Ocaklar’da kamuya terk edilmiş yollara park eden araçlardan otopark ücreti alacak.

2 yıl önce Balpark'ın

6 Haziran 2018 tarihinde Hüseyin Sarı başkanlığında toplanan Erdek Belediye Meclisi Erdek ve Ocaklar’da araç sahiplerinden bir defaya mahsus olmak üzere günde 5 TL otopark ücreti alınmasına oy çokluğuyla karar verdi. Kamuoyu, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Otopark İşletmeleri’nin (Balpark) ilçenin muhtelif cadde ve sokaklarından otopark ücreti almasını yargıya taşıyan Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı’nın ilçe merkezi ve Ocaklar’da kamuya terk edilmiş alanlardan otopark ücreti alınmasını yönündeki uygulamasını yaman çelişki olarak değerlendiriyor.

-2 yıl önce farklı bu gün farklı söylüyor
6 Mayıs 2016 tarihinde gazetecilere “Kamuya terk edilmiş yollardan otopark ücreti alınması hukuken mümkün değildir. Hiç kimse hukuka aykırı olan bu düzene itibar etmesin otopark ücreti ödemesin” şeklinde açıklamalarda bulunan Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı’nın 2 yıl sonra Erdek ve Ocaklar’da araç sahiplerinden kamuya terk edilmiş alanlardan bir defaya mahsus olmak üzere günde 5 TL otopark ücreti alınması yönündeki uygulaması kafaları karıştırdı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma Ticaret Odası Yönetim Kurulu
Sıradaki Haber Adem Yılmaz Ustaoğlu’nu ziyaret etti