Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Seçim sonrası tüm renkler bizim için eşittir”

Turuncu Grup Başkan Adayı Gürkan İlgin, “seçimin bittiği dakika olan 9 Nisan 17.00’de bizim için tüm renkler eşittir”dedi.

Turuncu Grup Başkan Adayı

Turuncu Grup Başkan Adayı Gürkan İlgin, 9 Nisan 2018 tarihinde yapılan Bandırma Ticaret Odası seçimlerine ilişkin gazetecilere açıklama yaptı. İlgin “Seçim bitti. Uzun bir maratonun arkasından bir bütün günü kapsayan oy verme sürecinin sonunda oylar sayıldı ve seçmen kararını verdi. Bandırma Ticaret Odası seçimini karşı grubumuz olan Mavi Grup 38 meclis üyesine karşın 2 meclis üyesi ile kazandı. Mavi Grubu tebrik ediyoruz” dedi. İlgin “Bu süreçte bizi destekleyen, bizlerle birlikte seçim sürecinde mücadele eden, Mavi-Turuncu-Beyaz fark etmez, Bandırma’ya hizmet etmek için mücadele eden tüm adaylarımıza, seçime katılarak o günü bir demokrasi bayramı haline döndüren sayıları 1400’ü aşan Bandırma Ticaret Odası üyesine özel olarak teşekkür ederiz” ifadesini kullandı.

-Anlamlı davranış
İlgin devamında şunları söyledi “Bu süreçte yaptığımız en önemli şey tespitlerimizdi. Bu tespitler ile ortaya bir vizyon koyduk. Bundan sonra seçimi kazanan Mavi Gruptan en büyük beklentimiz ortaya koyduğumuz vizyon projelerini değerlendirerek Bandırma’nın gelişimine katkı sunmalarıdır. Seçimden önce dediğimiz gibi, seçimin bittiği dakika olan 9 Nisan 17.00’de bizim için tüm renkler eşittir. İster kazanalım ya da kaybedelim. Bu bağlamda seçimi kazanan Mavi Grubu tekrar tebrik eder, Bandırma’mıza ciddi katkılar vermelerini canı gönülden temenni ederiz. Grubumuz adına seçimde meclis üyesi seçilen Murat Gökay ve Süleyman Tümay Özbeyli’ye de başarılar dileriz”

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

31 Mart yerel seçimlerinde Balıkesir
Sıradaki Haber 5 SENEDE 50 SENELİK HİZMET