Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Seçim tarihi belli oldu

“29 Ocak’ta kongreye gidiyoruz”

“29 Ocak’ta kongreye gidiyoruz” diyerek kongre tarihine dikkat çeken Edincik esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Ahmet Sivaslı, normal şartlarda seçimin 2024 yılında yapılacağını fakat kooperatif kanununda yapılan değişiklik ile ülke genelinde alınan karara göre kongrelerin 2023 yılı ocak ayına çekildiğini aktardı.

-Tüm ortaklar davetli

Sivaslı, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi seçimlerinin 29 Ocak 2023 tarihinde saat 11.00’de Bandırma Kurtuluş Düğün Salonunda yapılacağını vurgulayarak, “Edincik esnafına kattığımız kazanımların sürmesi dolayısıyla kongrede yeniden adayım. Şahsım ve yönetimim olarak esnafımızın yanında olduğumuzu beyan ediyor, tüm esnafımızı kongremize davet ediyorum. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır” ifadelerini kullandı.

-Cumhurbaşkanından müjdeli haber bekliyoruz

Ülke genelinde Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatiflerin plasman konusunda sıkıntı yaşadığını dile getiren Sivaslı “Kredi talebi çok ancak plasman konusunda yaşanan sıkıntılardan dolayı esnaflarımıza kredi kullandırmakta zorlanıyoruz. Konfederasyonumuz 10 Ocak 2023 tarihinde “Ankara Ticaret Odası Kongre Merkezi’nde ülke genelindeki tüm kooperatiflerin katılacağı esnaf buluşması adı altında geniş katılımlı bir program düzenleyecek. Bu toplantıda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan kredi taleplerini karşılayacak oranda plasmanın tahsis edileceğine yönelik bir müjde bekliyoruz” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuş Cenneti Kültür ve Turizm
Sıradaki Haber ATATÜRK NEREDE ?