Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Seçime değil sanki savaşa giriyoruz”

Bandırma Belediye Başkanı Dursun

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı makamında ziyaret eden CHP Genel Başkan Yardımcısı Semra Dinçer, “Bu yerel seçimdir. Yerel seçimlerde belediye başkan adayları projelerini, yapıklarını ve yapacaklarını anlatırlar. Bu seçimler bir savaşa gidiyoruz havasına sokuldu. Ülkede olmayan konular gündeme gelmeye başladı” dedi.

-Ülkede beka sorunu yok
Ülkede bir beka sorunu yok iken bir beka sorunu ortaya konulduğuna dikkat çeken Dinçer “Onlar bizden bu ülkede sorun saymamızı isterlerse biz onların önüne o kadar çok sorun sayarız. Vatandaş olarak ekonomik sorunları hep birlikte yaşıyoruz. Bu ülkede işçinin, emeklinin, üretip de kazanamayan çiftçinin, hayvancının, kepenk kapatan esnafın yıllarca okuyup da işe giremeyen 7 milyonu aşkın işsizimizin sorunu var. Ülkede bu kadar çok sorun varken hiç olmadık yapay gündemlerle ülke gündemini değiştirmenin bir anlamı yoktur” ifadesini kullandı.

– Yazıktır, günahtır, ayıptır.
Siyasetin demokratik bir yarış olduğunun altını çizen Dinçer “Bu yarışta saygı ve hoşgörü çok önemlidir. Sırf kazanmak uğruna bu ülkeyi ayrıştırmak, bölüştürmek, parçalamak hem vatana hem millete yazıktır, günahtır, ayıptır. Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak bu ülkenin birliği, dirliği ve beraberliği için elimizden ne geliyorsa onu yapacağız. Kimseyi ötekileştirmeden mücadelemize devam edeceğiz” diye konuştu.

-Cenneti değil cennet gibi şehirler vaat ediyoruz
31 Mart yerel seçimlerini kazanacaklarını dile getiren Dinçer “Biz kazanacağız. Martın sonu bahar. Bizler kimseye cennet vaat etmiyoruz. Ancak cennet gibi yaşanır şehirler vaat ediyoruz. Bugün Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı ziyarete geldik. Bu bir bayrak yarışıdır. Dursun Mirza’ya yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. Çünkü cennet gibi bir Bandırma’ya geldim. Tolga Tosun bu cenneti daha da güzelleştirecek” şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından CHP Bandırma İlçe Başkanı Hüseyin Bahar, görev süresince ilçenin kalkılmasına yapmış olduğu katkılardan dolayı Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya teşekkür plaketi verdi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir Narkotik Suçlarla Mücadele Şube
Sıradaki Haber İhbar Doğru Çıktı Otobüste Yakalandı