" /> Seçimler bitti sıra transferlerde – Marmara Olay

 • DOLAR
  %0,93
 • EURO
  %0,94
 • ALTIN
  %0,61
 • BIST
  %0,00
Seçimler bitti sıra transferlerde

Seçimler bitti sıra transferlerde

TFF 2.Lig takımlarından Bandırmaspor’un olağan üstü genel kurulu Barış Manço Kültür Merkezi’nde yapıldı.
Tek liste halinde girilen seçimleri Göksel Karlahan ve ekibi kazandı. Yönetim kurulu Bayram Özdemir, Osman Çapar, Gökhan Yankol, Kayhan İpek, Ömer Aksoy, Mülkü İnci, Erol Çakır, Karani Erkul, Recep Ökmen, Yunus Kölemenoğlu, Ali Osman Kozlucalı, Orhan Demir ve Gökar Karlahan’dan oluştu. Genel kurulun ardından Bandırmaspor yönetiminin çalışmalarını iç ve dış transferde yoğunlaştıracağı öğrenildi.

-Bütçe 13 milyon 50 bin TL olarak belirlendi
Genel kurulda Bandırmaspor’un 2018-2019 sezonu bütçesi 13 milyon 50 bin TL olarak belirlenirken kulübün toplam borcunun 12 milyon 28 bin 854 TL olarak açıklandı. Erhan Elmastaş ve Mehmet Kılkışlı’nın kulüpten alacağı toplam miktar ise 7 milyon 284 bin TL olarak dile getirdi.

-Öncelik mali disiplin
Genel kurulda konuşan Bandırmaspor Kulüp Başkanı Göksel Karlahan, yönetim olarak öncelikli hedeflerinin kulübün mali disiplinini sağlamak olduğunu söyledi. Bunu yaparken sportif hedeflerden de uzaklaşmayacaklarının altını çizen Karlahan, transfer politikalarının kulübün mali yapısını bozmayacak gelecek vaat eden oyuncuları kazandırmak yönünde olacağını açıkladı.

-Mirza’dan destek sözü
Bandırmaspor Onursal Başkanı Dursun Mirza’da konuşmasında, yerel yönetim olarak bu güne kadar geçmiş başkanlara yaptıkları desteğin aynısını Göksel Karlahan ve ekibine de yapacağını dile getirdi. Mirza, “Öncelikli hedefimiz takımın mali disiplini sağlamak ancak bunu yaparken hedeften uzaklaşmayacağız. Kimse Bandırmaspor’un düşeceğini aklına bile getirmesin. Böyle bir şey olursa gerekli müdahaleyi yaparız ”dedi. Mirza, yerel yönetim olarak son 3 yılda Bandırmaspor’a sağladıkları maddi desteğin 5-6 milyon TL tutarın olduğunu sözlerine ekledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?