Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Şehrime aşık bir kadınım”

AK Parti Bandırma İlçe

AK Parti Bandırma İlçe Kadın Kolları Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Oya Yücel, partisinin ilçe binasında düzenlediği basın toplantısında belediye başkan aday adayı olduğunu açıkladı.
Yücel, aday adaylığı açıklamasında “Üstlendiğim sorumluluk ve hizmet aşkıyla Cumhuriyetimizin 100. Yılında Yeni Türkiye Yüzyılı’nda, Balıkesir’in incisi güzel şehrimiz Bandırmamızın en iyi hizmeti alması için huzurlu, güvenli, daha yeşil olması ve sorunlarının çözülmesi için liyakat sahibi kadrolarla başaracağımıza inanıyorum. Değişimin ateşini an itibariyle yakıyoruz. Tarih yazmaya hazırım. AK Parti Belediye Başkan aday adaylığımı açıklıyorum. Bu göreve talip olan tüm aday adayı arkadaşlarıma çıktıkları bu yolda başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

-Öztaylan’ı övdü
20 yıldır AK Belediyecilik hizmeti alan tüm il ve ilçelerdeki değişimin ve yaşam kalitesinin görüldüğüne dikkat çeken Yücel, “‘Yerel Kalkınma Başlıyor’ sloganıyla 2004’te başlayan AK belediyecilik anlayışı yıllar ilerledikçe daha yukarıya taşındı. ‘’Yeni Şehircilik’’ vizyonuyla altyapı ve ulaşım düzenlemesinden, çevre dostu şehirlere, ‘Engelsiz Şehirlere’ dönüşüm başladı. Her alanda ayrıntılı yatırımlar hayata geçirildi. AK Parti her şehri ‘Marka Şehir’ haline dönüştürmek için ekonomi, kültür başta olmak üzere şehrin kaynaklarını iyi kullanarak kendi katma değerini üretir hale getirdi. Bunun en güzel örneği hepimizin yaşayarak gördüğü Balıkesir Büyük Şehir Belediye Başkanı Sayın Yücel Yılmaz, bu başarıyı görmemek mümkün değil. Geldiğimiz noktada Bandırma Belediyesi’nin Sayın Cemal Öztaylan Başkanımızın Bandırma’ya yaptığı hizmetlerle kaldığını görüyoruz. Bankacı bir finansçı olarak rakamları gördüğümde işin ciddiyetini daha iyi anlayan biri olarak bu açıklamayı yapıyorum.”dedi.

-Şehrime aşık bir kadınım
Birlik beraberlik içerisinde Bandırma’yı AK Belediye yapacaklarına inancının sonsuz olduğunu belirten Yücel, “Sonuçta siyaset ekip işidir bu AK Parti ruhunda fazlasıyla var. Şehrine âşık bir kadın olarak bu şehirde doğan, bu şehirde doyan, bu şehirde yaşayan genç, yaşlı tüm yaşamını burada geçiren insanımıza sorumluluğum olduğuna inanıyorum. Ben siyasetle birlikte seçimden seçime halkın karşısına çıkan biri değilim, siyasi hayatım öncesinde de halkla iç içeydim, girdiğim tüm seçimleri kazandım, inandığım her süreçte hedefe ulaştım. Ben inanıyorum. Ticaretin ve siyasetin sermayesi insandır. Biz ailemizden böyle gördük iş hayatımızda da siyaset hayatımızda da bunu düstur edindik” şeklinde konuştu.

Yücel’in adaylık açıklamasına; AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan, MHP Bandırma İlçe Başkan Yardımcısı Orhan Aydın, AK Parti İlçe eski Başkanı Eşref Kasapoğlu, Belediye eski Başkan Yardımcısı Talip Yıldız, Kızılay Bandırma Şube Başkanı Halit Özümit, muhtarlar ve çok sayıda partili katıldı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde Narkotik Suçlarla
Sıradaki Haber BANDIRMA’DA UYUŞTURUCU OPERASYONU