Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Selvi:kazanan Gönen olacak

Gönen Ticaret Odası Sarı Grup Başkan Adayı Ahmet Selvi,18 Mart’ta yapılacak olan Ticaret Odası seçimlerin kazananının Gönen olacağını söyledi.

Gönen Ticaret Odası Sarı

Gönen Ticaret Odası Sarı Grup Başkan Adayı Ahmet Selvi Koza Park’ta düzenlediği toplantıda sivil toplum örgütlerinin başkan ve yöneticileriyle bir araya geldi. Toplantıda Sarı Grubun projeleri kamuoyuna tanıtıldı. Sarı Grubun favori projelerinden olan “Önder Kadın Çiftçi Yetiştirme Projesi” Berrin Yetkinvar tarafından konuklara tanıtıldı. Proje, kadınların istihdama katılımını içeriyor.
2 yıldır seçimler çalışmalarımızı sürdürdüklerini anımsatan Sarı Grup Başkan Adayı Ahmet Selvi, “Bu süre içerisinde projelerimizi belirledik, ziyaretlerimizi yaptık. 18 Nisan Çarşamba günü seçim çalışmalarımız sona erecek. 3 aday başkan adayı biri kazanacak kazanan Gönen olacak. Biz bu seçim çalışmalarında projeleri konuşmayı gerçekleştirdik.1,5 yıl önce projelerimizi paylaşırken herkes hayal ettiğimizi ifade ediyorlardı. Şimdi diğer iki başkan adayları da bir şeyler anlatmaya çalışıyor. Hakkınızı helal edin. Bu süreçte çok güzel dostluklar kurduk. Seçim sonuçları ne olursa olsun bizim kapımız herkese açık. Seçimden sonra birlik ve beraberlik içinde olmaya devam edeceğiz ”dedi. Konuşmanın ardından konuklara sarı kravat hediye edildi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir Büyüksehir Belediye Başkanı Ahmet
Sıradaki Haber Karakoyun Sahil Yenice’yi Şenlendirdi