Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sert: kamuoyundan neyi saklıyorsunuz?

Belediye Başkanı Dursun Mirza’nın da çağrolmadığı “Bitkisel İhtisas Organize Sanayi Bölgesi” toplantısını AK Parti İlçe Başkanı Alp Bostancı’nın facebook sayfasından paylaşması tepkilere neden oldu.

Belediye Başkanı Dursun Mirza'nın

Kamuoyu Bandırma’nın Sahil Yenice Mahallesi’nde düzenlenen “Bitkisel İhtisas Organize Sanayi Bölgesi” toplantısını İlçe Başkanı Alp Bostancı’nın facebook sayfasından öğrenmesi tepkilere neden oldu. Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’nın davet edilmediği toplantıya basın mensupları da çağrılmadı.

-Mirza bile davet edilmemiş
İyi Parti Bandırma İlçe Başkanı Necmi Sert, parti binasında düzenlediği basın toplantısında “Geçtiğimiz günlerde Sahil Yenice Mahallesi’ de Bitkisel İhtisas Organize Sanayi Bölgesi” kurulmasına yönelik bir istişare toplantısı yapılmıştır. Kamuoyunu yakından ilgilendiren bu toplantıyı, maalesef bizler gibi tüm ilçe sakinleri de AK Parti İlçe Başkanı Alp Bostancı’nın facebook sayfasından öğrenmiştir” dedi. Sert, bu toplantıya Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, İlçe Kaymakamı Günhan Yazan Bandırma Kaymakamı Günhan Yazan ve AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Alp Bostancı’nın katılırken Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’nın çağrılmadığını söyledi.

-Neler konuştuğunu da paylaş
Toplantıdan siyasi partilerin ilçe başkanlıklarının, yerel yönetimin, sivil toplum kuruluşlarının ve basının haberinin olmadığını söyleyen Sert” Bölgemiz için önemli bu toplantıyı Bandırmalılar olarak AK Parti İlçe Başkanı Alp Bostancı’nın facebook hesabından öğreniyoruz. İYİ Parti Bandırma İlçe Başkanlığı olarak toplantıda elinde mikrofonla konuşurken çekilen fotoğrafını facebook hesabından paylaşan Alp Bostancı keşke bu hesabından neler konuştuğunu da paylaşsaydı da Bandırmalılar olarak bizimde olup bitenlerden haberimiz olsaydı” ifadesini kullandı.

-Kendileri çalıp kendileri oynuyorlar
AK Parti’nin kendisinin çalıp kendisinin oynadığını öne süren Sert, “AK Parti kanunu da ben çıkarırım, kanunu ben uygularım, iktidarda benim, devlette benim, basın kim oluyor, haber verirsem haberiniz olur, muhalefette kim oluyor, siyasi partiler kim oluyor, sivil toplum kuruluşları kim oluyor, halkta kim, siz kim oluyorsunuz, ben ne dersem o olur, ben ne yaparsam o doğrudur diyor. AK Parti’nin bu baskılarına maalesef bürokratlarda boyun eğmektedir” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, sahillerde gerçekleştirdiği;
Sıradaki Haber Plaj sayısı 49’a yükseldi