Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sertifikalarını törenle aldılar

Bandırma Mesleki Eğitim Merkezi

Bandırma Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından hazırlanan “Çağa Ayak Uydur Dijital Saç ve Makyaj Tasarımıyla Kendini Bul’ isimli projenin sertifika töreni yapıldı. Törene İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ercan Güler, Bandırma Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Niyazi Güler, Berberler Odası Başkanı Hasan Gündoğan, Okul Müdürleri ve kursiyerler katıldı.

Törende konuşan Bandırma Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü İbrahim Delen “Kurumumuzun güzellik ve saç bakım hizmetleri alanında hazırlamış olduğumuz “Çağa Ayak Uydur Dijital Saç Ve Makyaj Tasarımıyla Kendini Bu” isimli projemiz ulusal ajans tarafından kabul edilerek 25 bin avro bütçe ile desteklenmeye değer bulunmuştur. Bu kapsamda yurtdışı akış programı çerçevesinde 6 öğrenci ve 1 refakatçi öğretmen ve 1 yönetici ile 18-29 Mart 2019 tarihleri arasında Avusturya/ Viyana şehrine akış gerçekleştirilmiştir. 7-20 Nisan 2019 tarihleri arasında ise yine 6 öğrenci, 1 refakatçi öğretmen ve 1 yönetici ile İsveç/ Stockholm şehrinde öğrencilerimiz staj imkânı bulmuştur” dedi.

2017 yılında 12 öğrenci ile proje ortağı olarak Almanya‘nın Berlin şehrinde staj imkanı bulduklarını anımsatan Delen, 2018 yılında kendi yazdıkları proje ile 12 öğrenciye daha yurt dışında staj imkanı sağladıklarını sözlerine ekledi. Konuşmaların ardından kursiyerlere sertifikaları düzenlenen törenle Bandırma İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ercan Güler tarafından verildi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayvalık’ın en büyük sıkıntıların biri
Sıradaki Haber Başkan Akın, Ayvalık’ın su sorununu tarihe gömecek ilk adımı