Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sever’den sert çıkış

DEVA’lı Sever, “Bir dönem AK Parti’de birlikte olduğum, birlikte hareket ettiğimiz arkadaşlarımız şimdi DEVA Parti’sine geçtik diye bizleri adeta suçlu gibi göstermeye çalışıyorlar.”dedi.

DEVA'lı Sever, “Bir dönem

Deva Partisi Erdek İlçe Başkanı Murat Sever, yaklaşan yerel seçimler öncesinde gazetemize yaptığı açıklamada “DEVA Partisi Erdek İlçe Başkanlığı kadroları siyasi ve yönetim tecrübeleri ile verilecek her türlü göreve hazırdır. Partinin yönetim kurulu üyeleri ve başkanı doğal meclis üyesi ve belediye başkanı adayıdır” dedi.

-Boğazımızdan haram lokma geçmedi
Deva Partisi’ne geçişi sonrasında bir dönem AK Parti’de birlikte siyaset yaptığı arkadaşları tarafından suçlu gösterilmeye çalışıldığını dile getiren Sever “Bir dönem AK Parti’de İlçe Başkanı oldum. Bu dönemde birlikte olduğum, birlikte hareket ettiğimiz arkadaşlarımız şimdi DEVA Parti’sine geçtik diye bizleri adeta suçlu gibi göstermeye çalışıyorlar. Şunun altını kalın çizgiyle çiziyorum: Ben 2013’ten 2019’a dek görev yaptığım, ilçeme hizmet ettiğim her bir günden onur duyuyorum. Evet, Erdek’e yatırımın geldiği, aş ve iş imkanının olduğu dönemde ilçe başkanı olmaktan onur duydum. Ekibim ile birlikte bir çok imkanlar geldi geçti önümüzden hiç birini şahsi menfaatlerimiz için kullanmadık, hak yemedik boğazımızdan bir tek haram lokma geçmedi. Tüm imkanlarımızı ilçemiz ve hemşerilerimizin menfaatleri için kullandık. İlçe Başkanı iken bir günde üç defa Balıkesir’e gittiğim, Büyükşehir Belediye Başkanı ve ekipleri ile birlikte toplantılara katılarak görüşmeler yaptığımız günler oldu. İlçemin Büyükşehir imkan ve yatırımlarından daha fazla pay alması için yapılan çalışmaların başında oldum. Bunlar utanacak şeyler mi? Hadiyin oradan” dedi.

-Siz laf üretmekten başka ne yaptınız?
Sever devamında şunları söyledi “Şimdi çok bilenlere soruyorum siz bu ilçe için laf üretmekten başka ne yaptınız ne yapıyorsunuz? Hangi taşı, hangi taşın üstüne koydunuz, çıkın anlatın. DEVA Partisi, önümüzdeki yerel seçimlerde, tüm ülke sathında kendi ismiyle, kendi amblemiyle, kendi adayları ile seçime girme kararı almıştır. Kararımız ülkemiz için, partimiz için hayırlı olsun. Erdek DEVA Partisi ilçe Başkanlığı kadroları siyasi ve yönetim tecrübeleri ile verilecek her türlü göreve hazırdır. Partinin yönetim kurulu üyeleri ve başkanı doğal meclis üyesi ve belediye başkanı adayıdır”

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Su Baskını Evlere Zarar Verdi
Sıradaki Haber Sular Altında Kaldı