Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Şeytan taşlamaktan tavaf etmeyi unuttunuz”

“Şeytan taşlamaktan tavaf etmeyi unuttunuz”

AK Parti Bandırma İlçe Başkanlığının 7.Olağan Genel Kurulunda konuşan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemal Öztaylan, geçmiş dönem milletvekili ve ilçe başkanlarına yüklendi. “Milletvekili ve ilçe başkanlarına şeytan taşlamaktan tavaf etmeyi unuttunuz” diyen Öztaylan “Bandırma Belediye Başkanlığım döneminde 36 milyonluk bütçeyle ilçede taş üstüne taş bırakmadım. Bir çok hizmet yaptım. Ülkenin en büyük meydanını ilçemize kazandırdım. Balıkesir’de doğalgaz yok iken ben Bandırma’ya doğalgazı getirdim. Bizden sonraki dönemlerde  sadece bizim yaptıklarımızı Bandırmalı seçmenlerimize anlatsaydınız. AK Parti’nin Bandırma’da yerel seçimleri kazanması içten bile değildi. Ama siz bunu yapmadınız” diye tepki gösterdi.

-Biz buradayız sizler neredesiniz?

Bundan sonraki süreçte hiç bir beklentisinin olmadığını dile getiren Öztaylan “Tek derdim partimizin Bandırma’da tekrar yerel seçimleri kazanmasıdır. Bunun için partimin emrindeyim. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı’ndan danışmanlık bedeli almıyorum. Bu güne kadar bu yolda yürüdüklerimi, yolda bulduklarımla hiçbir zaman değişmedim. Bizler buralardayız. Partimizi bölmek isteyenler sizler nerdesiniz” diye sordu.

YORUMLAR

Bir adet yorum var

  1. Cemal başkan bandırmaya buzamana kadar yapılan hizmetlerin tamamından fazla hizmeti oldu partisini sevsenizde sevmesenizde gerçek bu bandırmamıza bir Cemal başkan daha gerekli inşallah nasip olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırmaspor 3 puanı tek golle aldı
Sıradaki Haber Bandırmaspor 3 puanı tek golle aldı