Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Şimşek Balıkesir’in gururu oldu

Balıkesir Süt Üreticileri Birliği

Balıkesir Süt Üreticileri Birliği Başkanı Cihat Şimşek, Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği’nin Ankara’da gerçekleşen seçimli genel kurulunda merkez birlik yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

Merkez Birliği Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmesini gazetecilere değerlendiren Balıkesir Süt Üreticileri Birliği Başkanı Cihat Şimşek “Türkiye’nin değişik yerlerinde kurulu bulunan birlik başkanlarının ve delegelerinin teveccühü ile Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği yönetim kurulu üyelerine seçilmiş bulunmaktayım. Aynı zamanda bir süt üreticisi olarak üzerimize yüklenen sorumluluğun bilincindeyim. Bu sebeple üreticilerimiz adına dur durak bilmeden çalışacağımı bildirir, desteğini esirgemeyen başta tüm birlik başkanlarıma teşekkür ederim” dedi.

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın Atatürk Konferans Salonu’nda gerçekleşen genel kurula Tarım ve Orman Bakanı Sayın Bekir Pakdemirli, AK Parti MKYK üyesi Sivil Toplum Örgütlerinden sorumlu Başkan Yardımcısı İçişleri Komisyon Üyesi Mustafa Yel, Tarım ve Orman Bakanlığı temsilcilerinin yanı sıra üretici birliklerinin başkan ve yöneticileri katıldı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz,
Sıradaki Haber Palaz’dan BASKİ Genel Müdürü Erdoğan Öztürk’e Hayırlı Olsun Ziyareti