Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sivaslı güven tazeledi

Edincik Esnaf ve Kefalet Kredi Kooperatifi’nin Olağan Genel Kurulu Şehir Kulübünde yapıldı. Tek liste halinde girilen seçimleri Ahmet Sivaslı ve ekibi kazandı

Edincik Esnaf ve Kefalet

Edincik Esnaf ve Kefalet Kredi Kooperatifi’nin Olağan Genel Kurulu Şehir Kulübünde yapıldı. Tek liste halinde girilen seçimleri Ahmet Sivaslı ve ekibi kazandı. Yönetim kurulu Hakan Küçükpelvan ve Ahmet Çoban’dan oluşurken denetim kurulu İsmail Yılmaz ve Ahmet Vardar oluştu.
Genel kurulda konuşan Kooperatif Başkanı Ahmet Sivaslı,2017 yılında yaklaşık 8 milyon TL tutarında kredi kullandırdıklarını söyledi. Kooperatif olarak takip oranlarının yüzde 5.10 olduğunu açıklayan Sivaslı, “2017 yılı içerisinde hükümetimizin çıkarmış olduğu borçların yeniden yapılandırılması kapsamında kooperatifimizden kredi kullanıp gününde yatırılmamış olanlarında bu kapsama alınması istenmiş olup TESOMB genelgesi kapsamında 12 ortağımız yapılandırmadan faydalanmaları kendi talepleri doğrultusunda 16 bin 991 TL yapılandırılmış olup vazgeçilen faiz tutarı 34 bin 929 TL’dir” dedi. Yaptıkları çalışmalar sonrasında Edincik Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifini 928 kooperatif arasından ilk 300 arasına soktuklarını dile getiren Sivaslı, kullandırdıkları kredi limitinin 150 bin TL’den 200 bin TL’ye çıkartıldığını sözlerine ekledi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tabanca, av tüfeği, ve uyuşturucu
Sıradaki Haber 3 Tutuklama