Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Siyaseti çirkinleştirmedim”

Cumhur İttifakı Bandırma Belediye

Cumhur İttifakı Bandırma Belediye Başkan Adayı Alp Bostancı oyunu Cumhuriyet İlköğretim Okulu 1128 sayılı sandıkta kullandı.
Oy kullanımının ardından gazetecilere açıklama yapan Bostancı “Ülkemiz beş yıl sonra bir yerel seçimle karşı karşıya kaldı. Bugüne kadar sürekli olarak ilçe başkanlığım döneminde milletvekili olarak belediye başkanı adayı arkadaşlarımla beraber çalışmıştık.31 Mart seçimleri de bana nasip olmuş oldu.Belediye Başkanlığı da inşallah Bandırma’da hayırlar getirecek bir sonuç olmuş olur” dedi.

Seçim sürecinin zor bir süreç olduğunun altını çizen Bostancı “Bu süreci 75 gün boyunca çalışarak yerine getirmeye çalıştık. İnşallah 31 Mart seçimleri Bandırma’ya, Balıkesir’e ve tüm ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum. Sonuç ne olursa olsun demokrasi kazansın. Bandırma kazansın. Bandırma, her şeyin en iyisine layıktır, en iyisini görmeye, en iyi şekilde yaşamaya, en iyi platformlarda temsil edilmeye de layıktır. En çok üzerinde durduğumuz konu da budur” ifadesini kullandı. Bostancı, 75 gün boyunca ilçede siyaset üstü bir seçim olmasına özen gösterdiğini, bundan dolayı da herhangi bir şekilde kimseye atıfta bulunarak, çirkinleştirici, çamur atıcı bir üslup da kullanmadığını sözlerine ekledi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir Narkotik Suçlarla Mücadele Şube
Sıradaki Haber İhbar Doğru Çıktı Otobüste Yakalandı