Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Şoför esnafına müjdeyi Başkan Çapar verdi

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi UKOME

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi UKOME Genel Kurul toplantısında, kentteki taksi, toplu taşıma, köy minibüsleri ve servis ücretlerine değişik oranlarda zam yapılması kararı oy birliği çıktı. Karar, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın onayının ardından yürürlüğe girecek.

Bandırma Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Osman Çapar, fiyatlara son olarak 17 ay önce bir düzenleme yapıldığını belirterek, “Bunu yapmak zorundaydık, çünkü maliyetimiz değişik oranlarda artış gösterdi. Mazot zammı, lastik fiyatları, aküsü, yağı birleştiğinde maliyetlerimiz oldukça artıyor. TEFE-TÜFE’yi de baz aldığınız zaman, bunun gerekliliğini anlayabiliriz. Şimdi UKOME’nin almış olduğu karar, Başkan’ın imzasına çıktıktan sonra uygulanacak. Hem Bandırmalıları hem de esnafımızı üzmeyecek bir karar olduğunu düşünüyorum. Bu konuda desteklerini esirgemeyen Büyükşehir Başkanvekili Yasin Sagay ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi UKOME Meclisine camiamız adına teşekkür ederiz” dedi.

Hatırlanacağı üzere, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon toplantısı öncesinde Bandırma Şoförler Odası’nda bir araya gelen servis taşıyıcıları zam talebinde bulunmuştu. Esnafın talebi Ulaşım Koordinasyon Genel Kurulunda ele alındı..

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

AK Parti’nin Geleneksel Bayramlaşma Töreni
Sıradaki Haber Bandırma AK Parti’de bir ilk yaşandı