Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

SP’de Süzen güven tazeledi

Saadet Partis’inin Santral Kültür Merkezi’nde yapılan 8.Olagan Genel Kurulunda Ekrem Süzen güven tazeledi.

Saadet Partis'inin Santral Kültür

Saadet Partisi Bandırma İlçe Başkanlığının 8.Olagan Genel Kurulu Santral Kültür Merkezinde yapıldı. Tek liste halinde girilen seçimleri Ekrem Süzen ve ekibi kazandı. Yönetim kurulu; Okay Ustaalioğlu, Erdem Yılmaz, İsmail Gügen, Mustafa Çalık, Fehmi Özen, Aliş Kula, Aydın Ustaalioğlu, Şaban Yörük, Mustafa Ünsal, Şerafettin Akkaş, Özdinç Özçakmak, Muzaffer Şen, Sadi Kurt ve Adem Çetin’den oluştu. Genel kurulda divan teşekkülü Mustafa Köse, Yaşar Kasapoğlu, İsmail Gügen ve Aliş Kula’dan oluştu. Genel kurula Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Mesut Doğan, Saadet Partisi Balıkesir İl Başkanı aBDULKADİR dURMAZ,Deva Partisi İlçe Başkanı Ümit Yaman Bal, Demokrat Parti İlçe Başkanı Bülent Öztuna ve partililer katıldı.

Genel kurulda konuşan Saadet Partisi Bandırma İlçe Başkanı Ekrem Süzen “Türkiye’de siyasal hayata damgasını vuran elli dört yıllık bir siyasi hareketin yanı Milli Görüş hareketinin bir mensubu, Saadet Partili bir kardeşiniz olarak karşınızda bulunuyorum. Bizler, gerek yaşadığımız şehirlerin ve en nihayetinde cennet vatanımızın, gerekse tüm dünyanın içinde bulunduğu mevcut kötü durumdan, kurtarılması gerektiğine inanıyoruz. Bugünkü zülüm dünyasının yerine, yeni ve adil bir dünyanın kurulması ve Türkiye’mizin yeniden büyük Türkiye olması gerektiğine yürekten inanıyoruz” dedi.

Saadet Parti İlçe Yönetimi olarak tüm enerjilerini ilçeyi kalkındırmak ve yaşanabilir bir Bandırma için harcamaya çalıştıklarını vurgulayan Süzen “Bizler Milli Görüşçüleriz. Bizler bu imtihan dünyasında emekliliğin ancak ve ancak mezarda başlayacağını bizlere yaşantısıyla hatırlatan Erbakan Hocamızın takipçileriyiz. Elbette her bir Milli Görüşçü büyüğümüz ve kardeşimiz ile omuz omuza yan yana kutlu yürüyüşümüzü devam ettireceğiz.” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde Narkotik Suçlarla
Sıradaki Haber BANDIRMA’DA UYUŞTURUCU OPERASYONU