Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

SP’de Süzen güven tazeledi

SP’de Süzen güven tazeledi

Saadet Partisi Bandırma İlçe Başkanlığının 7.Olagan Genel Kurlu Barış Manço Kültür Merkezi’nde yapıldı. Tek liste halinde girilen seçimleri Ekrem Süzen ve ekibi kazandı. Yönetim kurulu Ramazan Mahmut Yıldız, Erdem Yılmaz, Aliş Kula, Nemci Özel, Fehmi Özen, Muzaffer Şen, Şaban Yörük, Aydın Ustaalioğlu, Özdinç Özçakmak, Birol Kukudaş, Adem Çetin, Mustafa Ünsal ve Reşat Örçün’den oluştu.

-Adil düzeni sağlayacağız

Genel kurulda konuşan Saadet Partisi Bandırma İlçe Başkanı Ekrem Süzen “ Bizler gerek yaşadığımız şehirlerin ve en nihayetinde cennet vatanımızın gerekse tüm dünyanın içinde bulunduğu mevcut kötü durumdan kurtarılması gerektiğine inanıyoruz. Bugünkü zulüm dünyasının yerine yeni ve adil bir dünyanın kurulması gerektiğine, Türkiye’mizin yeniden büyük Türkiye olması gerektiğine yürekten inanıyoruz. Bununla birlikte bizlerin asıl görev alanı Bandırma ilçemiz olduğundan tüm enerjimizi güzel ilçemizi kalkındırmak için, yaşanabilir bir Bandırma için, harcamaya çalışıyoruz” dedi.

-Demir çarıklarımızı giyeceğiz

Süzen “Bizler Milli Görüşçüleriz. Bizler bu imtihan dünyasında emekliliğin ancak ve ancak mezarda başlayacağını bizlere yaşantısıyla hatırlatan Erbakan Hocamızın takipçileriyiz. Elbette her bir Milli Görüşçü büyüğümüz ve kardeşimiz ile omuz omuza yan yana kutlu yürüyüşümüzü devam ettireceğiz inşallah. Kongremizin hemen ardından kollarımızı sıvayacağız, demir çarıklarımızı giyeceğiz ve Bandırma’mızda girilmedik cadde, uğranılmadık işyeri, kapısını çalmadığımız hane bırakmayacağız inşallah. Saadet Partimizin mesajlarını tüm hemşerilerimize ileteceğiz. Ve hep birlikte yeni ve adil bir dünyanın kurulması noktasında Bandırmamıza düşen vazifeyi en güzel şekliyle, layıkıyla yerine getireceğiz” ifadesini kullandı.

Divan Başkanlığını Ömer Taşkın!ın yaptığı gene kurula Genel Başkan Yardımcısı Ersan Bilgin, GİK Üyeleri Gökhan Gerçek , Dr.Bekir Gündoğmuş, Balıkesir İl Başkanı Abdulkadir Durmaz, Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Metin Ok, CHP İlçe Başkanı Dr. Selim Panç, İYİ Parti İlçe Başkanı Necmi Sert  ve Saadet Partisi ilçe başkanları katıldı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karesi’de yaya çizgilerini yenileme
Sıradaki Haber Karesi’de yaya çizgilerini yenileme