• DOLAR
  %0,34
 • EURO
  %-0,49
 • ALTIN
  %0,13
 • BIST
  %1,60
Stadyum konusunda ses var görüntü yok

Stadyum konusunda ses var görüntü yok

Bandırmaspor Kulüp Başkanı Onur Göçmez, dün Pınar Hotel’de düzenlediği basın toplantısında  gazetecilerin “İktidar partisinin ilçemiz temsilcilerinin ilçeye yeni stadyum kazandıracaklarına yönelik açıklamalarına rağmen bu güne kadar somut bir gelişme kaydedildi mi?” şeklindeki sorusuna muhatap oldu.

Göçmez gazetecilerin bu yöndeki sorusunu “ Stadyum konusunda hiçbir gelişme yok.  İyi niyet çerçevesinde yapılan bazı görüşmeler ve açıklamalar var. Bunun haricinde bu güne kadar somut bir gelişme kaydedilmedi” diye yanıtladı. Bu yıl Süper Lige çıkan Bereket Sigorta Ümraniyespor’un 2022-2023 futbol sezonunda maçlarını kendi sahasında oynayacağına dikkat çeken Göçmez “ Yeni stadyum konusunda taraflar arasında kontrat imzalandı. Aynı uygulama Bandırmaspor için neden olmasın? Biran önce ışıklandırma ve stadyum konusunun  çözüme kavuşmasını bekliyoruz. Süper Lige çıkarsak takım olarak maçlarımızı dışarda oynamak istemiyoruz” ifadesini kullandı.

Bandırma ve Balıkesir Büyükşehir Belediyelerinden beklentilerini de açıklayan Göçmez “Takım olarak bir otobüse ihtiyacımız var. Bandırma Belediyesinden takımımıza yeni bir otobüs kazandırmasını, Edincik’te bulunan alt yapı tesislerini rehabilite etmesini istiyoruz. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nden ise ikinci idman sahasının yapılarak takımımıza kazandırılmasını bekliyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın bu yönde bize verilmiş sözleri var” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?