Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Süngü, 7 milyon borç ile aldık şimdi borcumuz 12 milyon TL

Elmastaş’tan kulübü 7 milyon borç ile devir aldıklarını açıklayan Bandırmaspor Asbaşkanı Süngü, bu gün itibariyle Bandırmaspor’un toplam borcunun 12 milyon TL olduğunu söyledi.

Elmastaş'tan kulübü 7 milyon

Bandırmaspor Asbaşkanı Bilgen Süngü, Kulübün İstiklal Caddesi üzerinde bulunan merkez ofisinde düzenlediği basın toplantısında Erhan Elmastaş’tan kulübü 7 milyon borç ile devir aldıklarını, bu gün itibariyle kulübün toplam borcun vadesi gelmemiş borçlarda dahil olmak üzere 12 milyon TL olduğunu söyledi.

-Yönetimin alacağını açıklamadı
21 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan seçimli genel kurul ile yönetimden ayrılacaklarını açıklayan Süngü, seçimlere Göksel Karlahan başkanlığında tek liste halinde girileceğini dile getirdi. Süngü, basın mensuplarının “yönetim kurulu üyelerinin Bandırmaspor’dan ne kadar alacağı var” şeklindeki soruyu ise yanıtsız bırakarak bunun genel kurulda açıklanacağını söyledi.

-Her yıl açık 5.5 milyon TL
Bandırmaspor ’un kurtuluşunun şirketleşmeden geçtiğinin altını çizen Süngü, “Bandırmaspor ‘un sabit gelir kaynakları giderlerini karşılayamıyor. Yeni gelir kaynakları oluşturulmalıdır. Bandırmaspor’un yıllık açığı 5.5 milyon TL’dir. Bunun önüne ancak şirketleşme ile geçilebilir ”ifadesini kullandı. 21 Haziran tarihinde yapılacak genel kurul gündem maddeleri arasında şirketleşmenin bulunmadığını ancak bu konuda önerge verilip verilmeyeceği konusunda da bir bilgisinin olmadığını söyledi.

-Kaynak arayışları devam ediyor
TFF’ye müracaat eden 10 oyuncunun alacaklarının ödenmesiyle ilgili son tarihin 11 Haziran 2018 olduğunu anımsatan Süngü, bu paranın ödenmesi konusunda gerekli kaynak arayışlarının ise devam ettiğini dile getirdi. Süngü, 21 Haziran 2018 tarihinde yapılacak genel kurula kadar tüm çalışmaların Göksel Karlahan ve Dursun Mirza gözetiminde yapılacağını açıkladı.

-Pazarlık yok
Süngü, Belediye Başkanı Dursun Mirza ve Göksel Karlahan arasında yapılan görüşmeden eski yönetimden bazı isimlerin yeni oluşacak yönetim kuruluna alınması konusunda her hangi bir pazarlığın yapılmadığını sözlerine ekledi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir Büyüksehir Belediye Başkanı Ahmet
Sıradaki Haber Karakoyun Sahil Yenice’yi Şenlendirdi