" /> Süzen: rahmetle anıyoruz – Marmara Olay

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Süzen: rahmetle anıyoruz

Süzen: rahmetle anıyoruz

Saadet Partisi Bandırma Belediye Başkan Adayı Ekrem Süzen, 54.dönem Başbakanı Necmettin Erbakan’ın vefatının sekizinci yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Milli Görüş hareketinin lideri, ilim, fikir, devlet ve dava adamı merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı vefatının 8. Yılında rahmetle andıklarını dile getiren Süzen, merhum Erbakan’ın, Türk siyasi tarihinde önemli devlet, siyaset ve bilim adamlarından biri olduğunu söyledi.

-Milletine hizmet etmeyi kendisine şiar edindi
Süzen “Erbakan, davası için verdiği mücadele azmi ve önemli hizmetleriyle Türk halkının sevgisini ve takdirini kazanmış kıymetli bir lider olarak siyasi tarihimizde yerini almıştır. Üstlendiği görevlerde milletine hizmet etmeyi her şeyin üstünde gören Erbakan, Türkiye’nin maddi, manevi ve kültürel alanları başta olmak üzere her alanda gelişmesi ve kalkınması için önemli katkılarda bulunmuştur” dedi.

-Rahmetle anıyoruz
Süzen devamında şunları söyledi “Merhum Erbakan, hayatı boyunca güçlünün değil haklının üstün olduğunu, herkes için adaletin, özgürlüğün, iş ve aşın gerekli olduğu anlayışıyla hareket etmiştir. Alın teri, üretim ve istihdamın değerini bilen, emeğe ve emekçiye olan bakışıyla her zaman pozitif ve emekçiden yana olmuştur. Vefatının 8.yılında Türk siyasi hayatına olan katkıları, Türk milletine öğrettikleri ve mücadeleci kişiliğiyle Necmettin Erbakan’ı şükranla, minnetle ve rahmetle anıyoruz”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?