Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Talep vardı da biz mi vermedik”

“Talep vardı da biz mi vermedik”

Bandırmaspor Kulüp Başkanı Onur Göçmez, Royal Hastanesi ile yapılan isim sponsorluğu anlaşmasının beklentilerin çok altında olduğuna yönelik eleştirilere cevap verdi.

Royal Hastanelerinden başka bir kurumun kendilerine isim sponsorluğu konusunda talepte bulunmadığını dile getiren Göçmez “Bu konuda kapış kapış bir talep vardı da biz mi vermedik? Royal Hastanesi ile yapılan sponsorluk anlaşmasından Bandırmaspor’un toplam kazancı yaklaşık 1 milyon TL’dir. Bunun 700 bin TL’si nakit geriye kalan kısmı ise tedavi hizmetleriyle ilgidir. Kulüp olarak kendileriyle yapmış olduğumuz isim sponsorluğu anlaşmasından memnunuz. Bu anlaşmanın yerel bazda olması hemde bahse konu kurumun bize olan inancı acısından önemli olduğunu düşünüyorum” dedi.   

-Beklentilerimizin altındayız

Forma satışlarına ilişkin açıklamalarda da bulunan Göçmez “Hedefimiz 10 bin 500 adet forma satmak. Ancak bu gün itibariyle satılan forma sayısı yaklaşık 500 adettir. Bu konuda hedeflerimizin altındayız. Liglerin başlamasıyla birlikte bu konuda bir hareketlilik bekliyoruz.  150 TL’den satışa sunulan formaların fiyatlarının pahalı olduğu konusunda eleştiriler var. Bandırmaspor bu formaların 1 adedinin satışından elde ettiği gelir  30 TL’yi geçmiyor. Formaların Nıke olması ister istemez fiyatların yüksek olmasına neden oluyor. Başka bir firmayla çalışıp fiyatları düşürebilir ancak o zamanda maç forması olmanın hiçbir espri kalmıyor” ifadesini kullandı.   

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırmaspor 3 puanı tek golle aldı
Sıradaki Haber Bandırmaspor 3 puanı tek golle aldı