Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Talihli inşaat işçisi oldu

Ayna Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin yaz dönemi kampanyası 1 kişiyi son model Hyundai Tucson sahibi yaptı.

Ayna Alışveriş ve Yaşam

Bandırma’da kurulu bulunan Ayna Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin yaz dönemi kampanyası 1 kişiyi son model Hyundai Tucson sahibi yaptı.
Ayna Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin büyük kampanyasında son model Hyundai Tucson’un talihlisi Noter ve Milli Piyango İdaresi’nin huzurunda yapılan çekilişle belli oldu. Hayalleri süsleyen otomobilin yanı sıra en yeni teknoloji ürünlerinin şanslı sahipleri de açıklandı.
47 bin 826 çekiliş kuponunun dağıtıldığı büyük kampanyada herkesin hayalini süsleyen büyük ödül Hyundai Tucson evli ve 1 çocuk sahibi inşaat işçisi Mehmet Salih Baran’a çıktı. Bandırma’da inşaat işçisi olarak çalıştığını dile getiren Mehmet Salih Baran, “Evliyim 1 çocuğum var ve evim yok. Büyük ödül Hyundai Tucson2u satarak kendime bir ev alacağım. Ayna Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin sahipleri olan Emin ve Erol Turgut kardeşlere teşekkür ederim. Artık bizimde evimiz olacak” dedi. Bandırma Santral Kültür Merkezi’ndeki çekilişe Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Baski Genel Müdürü Talat Özen, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Başdanışmanı Aydın Özen,Bandırma Belediye Meclis Üyesi Sami Türkmen, Bandırma Belediyesi Sağlıkişleri Müdürü Hakkı Çaha ve çok sayıda ilçe sakini katıldı. Çekilişe vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ULUSLARARASI ÖDÜL SAHİBİ ‘EDİNCİK SU
Sıradaki Haber Edincik Sonunda Tescili Aldı