Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Taraftardan Aydos’a sürpriz doğum günü

Bandırmaspor Taraftarlar Derneği üyelerinden

Bandırmaspor Taraftarlar Derneği üyelerinden spor kamuoyunun yakından tanıdığı iş adamı Ertuğrul Aydos’a sürpriz doğum günü. Ertuğrul Aydos’un Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Ali Çakıroğlu’nun Balık Hali’nde bulunan işyerine geleceğini öğrenen bordo beyazlı taraftaralar balık halinde toplandı. Taraftarlar daha sonra hazırladıkları pastayla birlikte Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Ali Çakıroğlu’nun işyerine giderek sürpriz yaptı. Sürpriz karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Aydos, daha sonra 73 yaş günü pastasındaki mumları üfledi.

Bandırmaspor taraftarına teşekkür etti
Pasta kesiminden sonra taraftarlarla birlikte toplu fotoğraf çektiren Aydos, sürpriz doğum günü kutlamasından dolayı taraftarlara teşekkür ederek, “Ben doğum günümü unutmuştum, ama bize hatırlatmış oldular. Cefakâr taraftarlarımız Bandırmaspor ‘un arkasında dimdik duran, takımı kötü zaman da güzel zaman da destekleyen taraftarlardır. İnce düşüncelerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

-O camianın babasıdır
Bandırmaspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Ali Çakıroğlu’da “Her anlamda bizim arkamızda duran, bize babalık yapan, hem şehre hem taraftarlara hem Bandırmaspor’a desteklerini esirgemeyen Ertuğrul Aydos abimiz her şeyin en güzeline layıktır. İnşallah ailesiyle birlikte nice sağlıklı yıllar geçirir. Allah onu bizim başımızdan eksik etmesin” diye konuştu. Taraftarların sürpriz doğum günü partisine Bandırmaspor Medya Sorumlusu Karani Erkul ve basın mensupları da katıldı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma, Paşabayır Mahallesi’nde bulunan bir
Sıradaki Haber BANDIRMA’DA SOYGUN YAPTI