Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Taraftarlardan Karlahan’a manifesto

Ömer Gözükara’yı tedavi gördüğü

Ömer Gözükara’yı tedavi gördüğü hastanede ziyaret eden Bandırmaspor taraftarları daha sonra Çamlık Kafe’de Bandırmaspor Kulüp Başkanı Göksel Karlahan ile bir araya geldi. Yaklaşık olarak 1,5 saat süren görüşmede, Fethiyespor müsabakası sonrasında taraftarlar ile Orhan Demir arasında yaşanan polemik ele alındı. Karlahan toplantıda taraftarlara Orhan Demir’in pasif bir göreve alınacağı konusunda söz verdiği öğrenildi. Bu gelişimlerin ardından Bandırmaspor’un yarın başlayacak olan Antalya Kampına kafile başkanı olarak Osman Çapar gönderildi.

-Balık istfinde ilçeye dönmüşlerdi
Hatırlanacağı üzere Fethiyespor müsabakası sonrasında Kulüp Başkanı Göksel Karlahan’ı arayan bordo beyazlı taraftarlar devre arasına girileceğinden dolayı takım otobüsünün Bandırma’ya boş döneceğini bundan dolayı aralarında kanser tedavisi gören bazı taraftarların takım otobüsüyle geri dönmesini talep etmişti. Karlahan’ın onay verdiği bu teklife geçtiğimiz günlerde genel kaptanlık görevinden alındığı öne sürülen Orhan Demir’in onay vermemesi üzerine bordo beyazlı taraftarlar balık istifinde ilçeye dönmek zorunda kalmıştı.

-Taraftar verilen sözlerin takipçisi olacak
Yaşanan bu gelişmelerin ardından Bandırmaspor Tribün Lideri Özgün Eren gazetecilere yaptığı açıklamada “Bu taraftar 53 kişilik otobüste 65 kişi gidiyorsa sadece Bandırmaspor için gidiyordur. 1 lira faydası olmayan yöneticiler bu camiada söz sahibi olacaksa biz yolları ayıralım ya da bu yöneticilerle siz yolları ayırın. Devre arası sadece takımda değil yönetimde de revizyon şart. Bandırmaspor kimsenin babasının, abisinin kardeşinin çiftliği değildir. Kimse kendisini vazgeçilmez veya ulaşılamaz sanmasın. Biz vefa derken cefa çekerken birileri çıkıp ta Sefa süremez bu camiada” demişti.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cumhur İttifakı Bandırma Belediye Başkan
Sıradaki Haber SORUN ÇOK BİLİYORUM AZ KALDI GELİYORUM