Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Tekrar aday olan Çapar’dan gövde gösterisi

Tekrar aday olan Çapar’dan gövde gösterisi

Bandırma Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Osman Çapar, Edincik’te kurulu bulunan bir restoranda düzenlediği kahvaltılı toplantıda 30 Ocak 2022 tarihinde yapılacak olan seçimlerde Oda başkanlığına tekrar aday olduğunu açıkladı. Toplantıya 500’e yakın üye katıldı. Çapar “Bundan 4 yıl önce Bandırma’da şoför esnaflarımızın zorlu geçen iş hayatlarını kolaylaştırabilmek, taşımacılık sektörünün gelişmesi ve Bandırma’ya katkı sunmak için yola çıktık. Bu yola çıkarken kamyon, kamyonet, taksi, dolmuş, minibüs, servis, otobüs, nakliye sektöründe dirsek çürüten, hayatını kazanan siz değerli üyelerimizin refah ve mutluluğunu hedefledik. Görev süremiz boyunca yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla beraber, önceliğimiz her zaman sizinle iyi iletişimde olmak oldu. Sizi destekleyen, zor zamanınızda yanınızda olan bir odanız olduğunu hissettirmek için gayret ettik” dedi.

-Mesleğimiz zor, işimiz çok

Mesleklerinin çok zor olduğuna dikkat çeken Çapar “İşimiz insanla, yollarla. Sorunlarımız dağ gibi, hep de olacak bitmeyecek bunu çok iyi biliyoruz. Ama en aza indirgemek için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Buradaki yönetim kurulu üyelerimiz, sektörümüzün her kesimini temsil ediyor. Bizim yönetimimiz sektörümüze hakim, sevilen ve hala ticari faaliyetlerini devam ettiren kişilerdir. Biz büyük bir aileyiz. Biz büyük bir sermaye gücüyüz. Bandırma’da böyle bir etki ve güç ile çalışan kaç tane marka yada işletme var. Elimizdeki bu gücü birleştirelim ve üst makamlara sizin derdinizi daha iyi anlatalım. İhtiyaçlarımızı daha çabuk giderelim. Size daha çok hizmet edelim. Buradaki gücü herkesin birbirini destekleyeceği şekilde kullanmak istiyoruz” ifadesini kullandı.

-Üyelerimizin mağdur olmaması için çalıştık

Çapar “Görevde olduğumuz süre boyunca, yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen yönetim kurulu arkadaşlarımız ile birlikte hiçbir üyemizin mağdur olmaması için çok çalıştık. İlk seçimde olan vaatlerimizin büyük çoğunluğunu yerine getirdik. İnsan ilişkilerimizle, size olan sevgimizle, her zaman esnafımıza olan olumlu tavrımızla, bu mesleği daha yukarılara taşımayı amaçlayarak, sizlerin de taktiriyle yeni dönemde göreve ve hizmete devam etmek istiyoruz. Çünkü üyelerimiz, Odamız ve Bandırma için birlikte yapacağımız çok işimiz var. Bu bağlamda 30 Ocak 2022 tarihinde yapılacak olan Bandırma Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası seçimli genel kurulunda aday olduğumuzu huzurlarınızda ilan ediyoruz. Allah’ın izni sizlerin de takdiriyle inşallah hep birlikte kazanacağız” dedi. Çapar’ın yönetim kurulu Ahmet Yılmaz, Bünyamin Kertik, Servet Toygar, Ünal Erten, Necati Kukudaş, Hüseyin Savaşan, Ersen Eren, Aydoğan Bayındır ve Mustafa Sarıaltın’dan oluştu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KESK’ten bütçe açıklaması
Sıradaki Haber KESK’ten bütçe açıklaması