Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Tepkilere tahammül edemeyen taraftar grubu var”

Bandırmaspor Kulübü eski Asbaşkanı

Bandırmaspor Kulübü eski Asbaşkanı Ömer Beyaz Kristal Cafe’de gazetecilere yaptığı açıklamada, “Bordo beyazlı camiada Bandırmaspor yönetimine yönelik olumlu yada olumsuz hiçbir tepkiye tahammül edemeyen bir taraftar grubu var. Bu grup ya sosyal medya hesabından yada iç sahadaki müsabakalarda kötü tezahürat ve pankart açarak kişileri incitmekten geri kalmıyor” dedi.

-Yönetimin bilgisi haricinde açıldığını düşünmüyorum

Bunun son örneğinin bu hafta sonu oynanan Bandırmaspor Karabükspor müsabakasında görüldüğünü dile getiren Beyaz “Müsabakanın ilk yarısında bir grup taraftar “Senden başka yoktur aciz, Bandırmaspor’a getirsin Haciz” şeklinde pankart açtı. Eski başkan hakkında kötü tezahüratta bulundu. Bunun yönetim kurulunun bilgisi haricinde yapıldığını düşünmüyorum” dedi.

-300 bin TL’sini kulübe hibe edecek

Elmastaş’ın 4 milyon 148 bin 706 TL’lik alacaklarına karşılık yasal işlem başlatmadan önce tüm diyalog kapılarını zorladığını öne süren Beyaz “ Ancak bu konuda kulüp yönetimi tarafından somut bir adım atılmadı. Görüşme talepleri ise yurt dışı ziyaretleri gerekçe gösterilerek kabul edilmedi. Alacakla ilgili yasal işlem başlatılmasının ardından Erhan Elmastaş’ın bazı kulüp yöneticileriyle bir görüşmesi oldu. Bu görüşmede Elmastaş kulüp yönetiminden bir ödeme planı istedi ve 300 bin TL tutarındaki alacağını hibe edeceğini dile getirdi. Karabükspor müsabakası öncesinde teklifi değerlendiren kulüp yönetimi Elmastaş’a olumsuz olarak geri dönerken ardından da maçta taraftarlar   tarafından pankart açıldı, kötü tezahürat yapıldı. Yukarıda ifade ettiğim gibi bunların yönetimin bilgisi haricinde yapıldığını düşünmüyorum.” ifadesini kullandı.

-Ödeme planının lig sonuna göre yapılmasını istemiş

Bandırmaspor Kulüp Derneği ve otopark gelirlerine haciz koydurulmasına yönelik eleştirilere de değinen Beyaz “Elmastaş kulüp yöneticilerinden alacağına yönelik ödeme planının lig sonrasına göre yapılması istedi. Bunun yöneticiler tarafından bilinmesine rağmen şampiyonluk yolunda takıma haciz mi koydurulur şeklinde eleştiriler yapılıyor. Bu bizimde hiç arzu etmediğimiz bir olumsuzluğun yaşanması halinde şimdiden kılıf hazırlamaya yönelik bir eylemdir”şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trendyol 1. Lig’in 25. haftasında
Sıradaki Haber Bandırmaspor Maçında Düdüğü Çalacak