Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ticaret Odası’ndan Cumhuriyet Ormanı

Bandırma Ticaret Odası Başkanlığı, 100.yıl Cumhuriyet Hatıra Ormanı kazandırılacak. 10 bin adet fidan cuma günü düzenlenecek törenle toprakla buluşacak.

Bandırma Ticaret Odası Başkanlığı,

Bandırma Ticaret Odası Başkanlığı, ilçeye 100.yıl Cumhuriyet Hatıra Ormanı kazandırılacak. 27 Ekim 2023 Cuma günü saat:11.00’de Happy Center arkasında bulunan Orman İşletme Müdürlüğüne ait alana 10 bin adet fidan dikilecek.
Bandırma Ticaret Odası Başkanı Adem Yılmaz gazetecilere yaptığı açıklamada “2023 yılını, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Yılını kutladığımız, Türk ulusu için çok ayrı, simgesel değeri çok büyük, özel bir yıl olarak yaşıyoruz. Büyük Türk milleti, tarihi mirasına sahip çıktığını ve Atamızın çağdaş uygarlık hedefinde yürümekte olduğunu dünyaya gösterecek, bu emaneti 100. Yıl eserleriyle gençlere ve gelecek nesillere aktaracaktır. Bu duygu ve düşüncelerle; Bandırma Ticaret Odası olarak şehrimize “Bandırma Ticaret Odası 100. Yıl Cumhuriyet Hatıra Ormanı” kazandırmanın heyecanını yaşıyoruz. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Programları kapsamında 100. yıla özel olarak 10 bin adet fidan dikimi için yapacağız”dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma, Paşabayır Mahallesi’nde bulunan bir
Sıradaki Haber BANDIRMA’DA SOYGUN YAPTI