Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

TOKİ Başkanı Gündoğan: “2 yılda iyi hizmet ettik”

25 Haziran 2021 tarihinde

25 Haziran 2021 tarihinde göreve geldiklerini dile getiren Kayacık TOKİ Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gündoğan “Görev süremiz boyunca içerisinde yönetim olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Bu süreçte bize yardımcı olan Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun ve daire müdürlerine teşekkür ederiz” dedi.

-Adaletsizlerin önüne geçtik
Göreve geldiklerinde önceliklerinin ısıpay ölçer sisteminde yaşanan adaletsizleri çözmek olduğunu dile getiren Gündoğan “İstanbul merkezli bir şirket tarafından yapılan sayaç okuma işlemlerini, yönetim olarak bizzat kendimiz yaparak bu konudaki adaletsizliğinde önüne geçmiş olduk. Sayaç seri numaralarındaki haksızlıkları, vatandaşa form göndererek tespit ettik. Bu şekilde bu sorunları minimuma indirdik. Tespit ettiğimiz arızalı ısıpay ölçerleri değişimini her hangi bir servis ücreti almadan yönetim olarak kendimiz değiştirdik. Kat maliklerini servis bedeli ödemekten kurtardık” şeklinde konuştu.

-Sosyal donatı alanlarını genişlettik
2009’dan 2021 yılına kadar TOKİ Konutlarına yapılmayan park bahçe ve sosyal donatı alanlarını kazandırdıklarını açıklayan Gündoğan “2 yılda TOKİ’ye 4 adet çocuk parkı, 1 adet basket sahası kazandırdık. Bu yaz döneminde de Bandırma Belediyesi’nin katkılarıyla 1 adet futbol sahası ve adet yürüyüş yolu kazandırmayı planlıyoruz. Yönetim kurulu olarak aldığımız kararla TOKİ Konutlarının belirli bölgelerine geniş görüş acısına sahip güvenlik kamerası koymaya başladık. Bu güne 2 adet koyduk. Aydınlatma direklerinin yeterli olmadığı cadde ve sokaklara öz kaynaklarımızla aydınlatma direği diktik. FG1 ile FG4 blokları arasında yol genişletme çalışması yaparak o bölgeye 40 araçlık otopark kazandırdık. TOKİ Konutları maliklerinin ekonomik durumlarını düşünerek aidatlarını asgari düzeyde tuttuk” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir Narkotik Suçlarla Mücadele Şube
Sıradaki Haber İhbar Doğru Çıktı Otobüste Yakalandı