Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Törenlere katılmayacağız”

Bandırma Engelli ve Engelli Aileleri Derneği Başkanı Hüseyin Uçar, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde Cumhuriyet Meydanı’nda yapılacak etkinliklere katılmayacaklarını açıkladı..

Bandırma Engelli ve Engelli

Bandırma Engelli ve Engelli Aileleri Derneği Başkanı Hüseyin Uçar, geçtiğimiz aylarda ruhsatsız olduğu gerekçesiyle Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından kapatılan çadır kafede doğum günü partisi düzenledi. Doğum günü partisinde konuşan Uçar, “10 yıldan bu yana 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde Bandırma Engelli ve Engelli Aileleri Derneği olarak Cumhuriyet Meydanında yapılan törenlerde çelenk koyuyorduk. Ancak 3 tane ben daha engelliyim diyen menfaatçi ve bencil kişiler yüzünden artık törenlere katılmayacak, meydana çelenk koymayacağız” dedi.
-Herkes haddini bilecek
Konuşmasında Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’na atıfta bulunan Uçar “Önümüzde yerel seçimler var. Bugüne kadar verdiğimiz emekleri yok sayan kişiler artık yok. 31 martta belediye başkanlığı seçimleri var. Herkes elini vicdanına koysun ve ona göre oy versin. Yerel seçimler öncesinde bizden oy istemeye gelecek olanlar kendilerini ona göre hazırlasın. Bizde ona göre oy vereceğiz ya da kapıyı göstereceğiz. Bandırma Belediyesi’nde çalışan memur olmama rağmen açıkça söylüyorum. Bende dahil olmak üzere herkes haddini bilecek. Bugüne kadar bu çocukları ağlatanlar artık onları güldürsünler. Birleşmiş Milletler kararlarının altına attığınız imzaların arkasında durun” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir Narkotik Suçlarla Mücadele Şube
Sıradaki Haber İhbar Doğru Çıktı Otobüste Yakalandı