Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Türkiye’nin büyüklerinde Yemmak imzası

Türkiye’de 2020 yılında faaliyete

Türkiye’de 2020 yılında faaliyete geçecek büyük karma yem tesislerinin “tamamında”, lider makine üreticisi olan Yemmak’ın imzası bulunuyor. 55 yıllık tecrübesiyle 43 ülkeye ihracat yapan Yemmak, 2020 yılına damga vurdu. Türkiye’nin farklı bölgelerinde faaliyet gösteren beş yem üreticisi, 2020 yılında faaliyete geçirmeyi planladıkları altı yeni tesis için Yemmak kalite ve tecrübesini tercih etti. Yemmak Genel Müdür Yardımcısı Halil Yırtımcı, bu yıl faaliyete geçecek büyük karma yem tesislerinin tamamında kendi imzalarının olduğunu söyledi. Yırtımcı; yurtdışında olduğu gibi yurtiçinde de büyük atılımlar yapmaya devam edeceklerini belirtti.

“Proyem’e saatte 100 ton kapasiteli yem tesisi

Toplamda saatte 345 ton üretim kapasiteli altı tesis hakkında bilgi veren Yırtımcı, Matlı Gıda Grubu çatısı altında faaliyet gösteren Proyem, Ankara’nın Polatlı ilçesinde saatte 100 ton kapasiteli karma yem tesisi için Yemmak’ı tercih etti. 3’ü çift peletleme olmak üzere toplamda sahip olduğu 5 pelet hattı ile dayanıklı pelet üretiminin gerçekleştiği tesis Haziran ayında faaliyete geçti. Aynı anda 5 farklı yem üretme kapasitesine sahip olan tesiste büyükbaş hayvan yetiştiriciliğine yönelik tüm yem çeşitleri üretilebilecek.

“Eryem Eylül’de üretime başlayacak

Sektörün güçlü temsilcilerinden Eryem, Ödemiş’teki fabrikasının ardından Menemen’de saatte 75 ton kapasiteli tesisi için de Yemmak’ı tercih ederken montaj aşamasındaki fabrikanın Eylül ayında üretime başlayacağı ifade edilmekte.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönen İlçe Emniyet Müdürlüğü ve
Sıradaki Haber Uyuşturucu operasyonu:4 gözaltı