Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Turuncu gruptan eğitim semineri

Bandırma Ticaret Odası Turuncu Aday Grubu tarafından hazırlanan Kentsel Dönüşüm ve Gayri Menkul Semineri Barış Manço Kültür Merkezi’nde yapıldı.

Bandırma Ticaret Odası Turuncu

Bandırma Ticaret Odası Turuncu Aday Grubu tarafından hazırlanan Kentsel Dönüşüm ve Gayri Menkul Semineri Barış Manco Kültür Merkezi’nde yapıldı. Seminere konuşmacı olarak Avukat Kudret Göçü katıldı. Seminerin açılışında konuşan Bandırma Ticaret Odası Turuncu Aday Grubu Başkan Adayı Gürkan Ilgın “Ülkemizde inşaat sektörünün lokomotif sektörlerin başında yer almaktadır. Toplumumuz gayrimenkulü öncelikle ihtiyaç ancak daha çok bir yatırım aracı olarak görmektedir. Bu durum gayrimenkul yatırımını arttırmakta, dolayısıyla alım satımını oldukça yaygın hale getirmektedir” dedi.


-Gayri menkulde yaşanan hukuksal sorunlar ele alındı

Ilgın “Konut üretimi hayli teknik bir konu olup bir çoğumuz bu konuda yeterli mesleki desteği mühendis, mimar, yapı denetim şirketleri veya şantiye şeflerimiz kanalıyla alabilmekteyiz. Ancak gayrimenkul üzerinden hukuksal sorunların çözülmesi genelde birçoğumuzun başına geldiği zaman çözüm aradığımız kendine has teknik bir konudur. Bandırma Ticaret Odası Turuncu Aday Grubu olarak böyle bir seminer ile meslek adamlarımızı bilgilendirerek hepimizin bilgi dağarcığını attırmayı hedefledik” ifadesini kullandı.

-Her grubun ihtiyaçlarına cevap vereceğiz

Seminerin turuncu grup olarak meslek gruplarına karşı bakış açılarını ortaya koyduğunu dile getiren Ilgın devamında şunları söyledi “Bandırma Ticaret Odası seçimlerini kazandığımızda her grubun ihtiyaçlarını belirleyeceğiz. Bu temelde meslek gruplarımızda üyelerimizin çağın gerekli bilgi birikimine rahatça ulaşacağı eğitim ve benzeri materyalleri oluşturacağız. Çağımız bilgi çağıdır. Üretimimizi bilgi ile tamamlamazsak çağın gerisinde kalmak bizler için kaçınılmaz olacaktır”

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi Mayıs
Sıradaki Haber AHMET AKIN SUYA YÜZDE 15 İNDİRİM YAPTI