" /> Turuncu gruptan eğitim semineri – Marmara Olay

 • DOLAR
  %0,07
 • EURO
  %0,59
 • ALTIN
  %-0,03
 • BIST
  %3,45
Turuncu gruptan eğitim semineri

Turuncu gruptan eğitim semineri

Bandırma Ticaret Odası Turuncu Aday Grubu tarafından hazırlanan Kentsel Dönüşüm ve Gayri Menkul Semineri Barış Manco Kültür Merkezi’nde yapıldı. Seminere konuşmacı olarak Avukat Kudret Göçü katıldı. Seminerin açılışında konuşan Bandırma Ticaret Odası Turuncu Aday Grubu Başkan Adayı Gürkan Ilgın “Ülkemizde inşaat sektörünün lokomotif sektörlerin başında yer almaktadır. Toplumumuz gayrimenkulü öncelikle ihtiyaç ancak daha çok bir yatırım aracı olarak görmektedir. Bu durum gayrimenkul yatırımını arttırmakta, dolayısıyla alım satımını oldukça yaygın hale getirmektedir” dedi.


-Gayri menkulde yaşanan hukuksal sorunlar ele alındı

Ilgın “Konut üretimi hayli teknik bir konu olup bir çoğumuz bu konuda yeterli mesleki desteği mühendis, mimar, yapı denetim şirketleri veya şantiye şeflerimiz kanalıyla alabilmekteyiz. Ancak gayrimenkul üzerinden hukuksal sorunların çözülmesi genelde birçoğumuzun başına geldiği zaman çözüm aradığımız kendine has teknik bir konudur. Bandırma Ticaret Odası Turuncu Aday Grubu olarak böyle bir seminer ile meslek adamlarımızı bilgilendirerek hepimizin bilgi dağarcığını attırmayı hedefledik” ifadesini kullandı.

-Her grubun ihtiyaçlarına cevap vereceğiz

Seminerin turuncu grup olarak meslek gruplarına karşı bakış açılarını ortaya koyduğunu dile getiren Ilgın devamında şunları söyledi “Bandırma Ticaret Odası seçimlerini kazandığımızda her grubun ihtiyaçlarını belirleyeceğiz. Bu temelde meslek gruplarımızda üyelerimizin çağın gerekli bilgi birikimine rahatça ulaşacağı eğitim ve benzeri materyalleri oluşturacağız. Çağımız bilgi çağıdır. Üretimimizi bilgi ile tamamlamazsak çağın gerisinde kalmak bizler için kaçınılmaz olacaktır”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?