Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

TUSE Gayrimenkul açıldı

Sefer Durak ve Turgay Gacal ortak girişim grubu olan Tuse Gayrimenkul düzenlenen törenle açıldı.

Sefer Durak ve Turgay

Tuse Gayrimenkul düzenlenen törenle açıldı. Açılış törenine Bandırma İlçe Kaymakamı Günhan Yazan, Belediye Başkanvekili Sami Türkmen, Meclis Üyeleri Ozan Tüm, Yılmaz Özdemir ve çok sayıda vatandaş katıldı.

-Emlak lokomatif sektör olmaya devam ediyor
Açılışta konuşan TUSE Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Durak, gayrimenkul sektörünün, ülkemizin ve Bandırma’nın lokomotif sektörlerinden olmaya devam ettiğini söyledi. Durak, TUSE Gayrimenkul olarak bireylerin kazançları ve satın alabileceklerini öngördükleri yaşam merkezlerini, arz talep dengesini gözeterek hizmet vermeye çalıştıklarının altını çizdi. Günümüzde satın alma ve kiralanmalar yolu ile mülk edinilmesi isinin geleneksel bir anlayıştan çıktığını dile getiren Durak, buna rağmen sektörde merpenaltı ilişkilerin halen devam etmesinden yakındı.

-Yasal düzenleme sektöre cididyet kazanadırır
Durak “Mesleğin en önemli sorununun sektörle ilgili yasal düzenlemelerin şimdiye kadar yapılmamış olmasıdır. Yasamızın çıkmasıyla birlikte mesleğimize saygı ve güven daha da artacaktır. Gayrimenkul sektöründe ihtiyaç duyulan yasa ve yönetmelikleri çıkararak, sektörü herkesin yapabileceği bir is alanı anlayışından kurtarmalı ve güven zinciri içerisinde değerlendirilen profesyonel bir hürriyet kazandırmalıdır”dedi. Yapılan konuşmaların ardından TUSE Gayrimenkul Bandırma İlçe Kaymakamı Günhan Yazan, Belediye Başkanvekili Sami Türkmen, Meclis Üyeleri Ozan Tüm, Yılmaz Özdemir tarafından açıldı. TUSE Gayrimenkul Sefer Durak ve Turgay Gacal ortak girişim grubu olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, EURO2024 heyecanını
Sıradaki Haber Balıkesir’de, LED’lerde EURO2024 heyecanı yaşanıyor