• DOLAR
  %0,09
 • EURO
  %0,28
 • ALTIN
  %0,45
 • BIST
  %1,92
Üniversite öğrencisinin sır ölümü aydınlatılıyor

Üniversite öğrencisinin sır ölümü aydınlatılıyor

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Siyasal Bilimler ve Kamu Yönetimi 3.sınıf öğrencisi Mustafa Sönmez’in sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımı Erdek’te denizde bulunan üniversite öğrencisi Nuran Kayar’ın vefatıyla ilgili dikkatlerin başka yöne çekilmesine neden oldu. İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler Nuran Kayar’ın kaldığı Fatma Ana Kız Yurdu ve etrafındaki tüm güvenlik kamara kayıtlarını incelemeye aldı. Olayın cinayet olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

-Üniversite öğrencisi kamuoyundan destek istedi

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Siyasal Bilimler ve Kamu Yönetimi 3.sınıf öğrencisi Mustafa Sönmez’in sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda “Saat: 11.20 surlarında okuldan ayrılırken bir kadının “bırak beni, bırak kolumu” dediğini duydum. Ardından “Senin Allah’ın benim lan “diye erkek bağırma sesi duydum. Hemen sesi duyduğum yere doğru koşmaya başladım. Ardından 2 aracın hızla uzaklaşmaya başladığını gördüm. Hemen sonra bölgeye yakın olan hastanenin polis birimine ihbar ettim. Fatma Ana Kız Yurdunda kalan arkadaşlarıma kamuoyu mesajı. Arkadaşlarınızın güvenliğini kontrol edin. Haber alamadığınız, kaybolduğunu düşündüğünüz bir arkadaşınız varsa polise arkadaşınızın kimliğini belirterek arkadaşınızın kaybolduğunu haber verin. Şu an Bandırma Emniyet Personeli bu olayı araştırmakta kamuoyuna duyurulur” ifadesini kullandı.

-Olay
Hatırlanacağı üzere; Bundan 3 gün önce Erdek sahilinde hareketsiz bir kişinin olduğunu gören vatandaşlar durumu 112’ye bildirmiş, olay yerine 112 Acil Servis ve polis ekipleri sevk edilmişti. Denizden çıkarılan kişinin Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Bölümü 3. Sınıf öğrencisi Nuray Kayar’a ait olduğu tespit edilmişti. Nuran Kayar’ın cenazesi ölüm nedeninin belirlenmesi için Bursa Adli Tıp Kurumuna gönderilmişti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?