Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Üretken belediyecilik anlayışını hakim kılacağız”

Demokratik Sol Parti Bandırma

Demokratik Sol Parti Bandırma Belediye Başkan Adayı Ömer Albayrak, Marmara Olay’a yaptığı açıklamada “Yaşamaktan büyük keyif aldığım, doğasını sevdiğim, havasını kokladığım, dostluğu, huzuru gördüğüm ama iyi yönetilmediğinden emin olduğum Bandırma’mıza hizmet etmek amacıyla önümüzdeki yerel seçimlerde DSP’den aday oldum” dedi.

-Rant belediyeciliğinin sonunu getireceğiz
Rahat belediyeciliğin sonunu getirerek üretken belediyecilik anlayışını hakim kılacaklarının altını çizen Albayrak “Vizyonumuz geniş, misyonumuz büyüktür. Yalnızca partililerimizi değil bütün Bandırmalı hemşerilerimizi kucaklayan bir anlayış içerisindeyiz. Siyasi kaygılardan uzak, sadece Bandırma ve Bandırma halkına hizmet etmek amacı ile yola çıktık. Hedefimiz sosyal, kültürel ve ekonomik alanlarda örnek ve öncü bir kent inşa ederek güzel Bandırma’yı hak ettiği konuma getirmektir. Parti olarak diğer siyasi partilere örnek olacak adımlar atacağız. Olan ile yetinmeyip olması gerekenleri hayata geçireceğiz. Bunu gerçekleştirecek nefes, yürek, enerji bizde mevcuttur. Değişimi tüm Bandırmalılar birlikte yaşayacağız. Bu değişim ve dönüşüm hareketinde bütün Bandırmalıların desteğini bekliyoruz” ifadesini kullandı.

-Üretken belediye olacağız
Bugün Bandırma’nın modern ve çağdaş belediyeciliğin gereklerini yerine getiremeyen bir belediyecilik anlayışıyla yönetildiğini öne süren Albayrak devamında şunları söyledi “Allah nasip ederse, rahat belediyeciliğin sonunu getirecek ilçede ‘Üretken belediyecilik’ anlayışını hakim kılacağız. Rant odaklı değil, hak odaklı belediyecilik nasıl olur tüm Bandırmalılara göstereceğiz. Şimdiye kadar potansiyelinin ortaya yeterli bir şekilde çıkarılmadığını düşündüğüm Bandırma’da her seçimde bir kazanan olduysa bir de kaybeden olmuştur. Kutuplu yönetim sistemlerinde her zaman halk kaybetmiştir. Allah’ın izniyle seçimi kazandığımız zaman kaybeden olmayacaktır”

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir Narkotik Suçlarla Mücadele Şube
Sıradaki Haber İhbar Doğru Çıktı Otobüste Yakalandı