Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Üyeler pankartlı ve lokumlu propaganda ile tanıştı

9 Nisan 2018 tarihinde yapılacak olan Bandırma Ticaret Odası seçimlerine sayılı günler kala oda üyeleri pankartlı ve lokumlu propaganda ile tanıştı.

9 Nisan 2018 tarihinde

9 Nisan 2018 tarihinde yapılacak olan Bandırma Ticaret Odası seçimlerine sayılı günler kala adaylar seçim vaatlerinde sınır tanımıyor. Adayların seçim çalışmaları kadar seçim vaatleri de dikkat çekiyor. Turuncu grup Başkan Adayı Gürkan Ilgın, üyelere yönelik sektörel kamp, üye çocuklarına yönelik kodlama kursları, üretim, finans, satış-pazarlama, ihracat teknikleri üzerine eğitimler ve firmadan firmaya e-ticaret modeli projeleriyle dikkat çekiyor.

-Renkli görüntülere sahne oluyor
Bandırma Ticaret Odası Başkanı Mehmet Kalkışlı bu dönem tekrar başkanlığa aday olurken seçimlere mavi listeyle giriyor. Kılkışlı, seçim propagandalarında dönemlerinde yaptıkları çalışmalardan bahsetmeyi tercih ediyor. Yerel ve genel seçimlerde alışık olduğumuz pankartlı seçim çalışmasına Bandırma Ticaret Odası üyeleri bu dönem ilk defa turuncu grupla tanıştı. Turuncu grup ilçenin muhtelif cadde ve sokaklarına astırdığı pankart ve afişlerle oda üyelerinden oy talep ediyor. Zaman zaman turuncu grup tarafından asılan 8 adet pankart ve afişlerin bazılarının gecenin ilerleyen saatlerinde kimliği belirsiz kişiler tarafından kesilmesi tartışmalara neden olsa da Oda üyeleri bu dönem lokumlu ve çikolatalı propaganda ile de tanışma olanağı buldu. Mavi grub meclis üyesi ve meslek komitesi adayları seçim çalışmaları kapsamında gittikleri oda üyelerine lokum ve çikolata hediye etmeleri ise dikkat çekiyor. Sosyal medyayı iyi kullanan turuncu grup görünen o ki sanal alemin kralı gibi görüyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi Mayıs
Sıradaki Haber AHMET AKIN SUYA YÜZDE 15 İNDİRİM YAPTI