Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Uygur: “Yerel seçimlerden zaferle çıkacağız”

Partisinin Balıkesir İl Başkanlığı tarafından düzenlenen istişare ve değerlendirme toplantısında konuşan Uygur “Yerel seçimlerinden de 22 yıldır olduğu gibi yine zaferle çıkacağız.”dedi

Partisinin Balıkesir İl Başkanlığı

Partisinin Balıkesir İl Başkanlığı tarafından Öğretmenevinde düzenlenen istişare ve değerlendirme toplantısında konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur, AK Parti'de 31 Mart 2024’te gerçekleşecek olan yerel seçimler için çalışmaların başladığını söyledi.
Partilerinde 31 Mart 2024 yerel seçimlerine yönelik seçim takviminin belirlendiğini açıklayan Uygur, “AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından 7 Kasım 2023’te AK Parti MKYK toplantısının ardından son şeklinin verileceği yerel seçim çalışmaları başlamış olacak. Öncelikle Kasım ayı içerisinde aday belirleme ve temayül çalışmalarımız olacak. Temayül oylamamızı dijital ortamda gerçekleştireceğiz. Cumhurbaşkanımızın öngördüğü şekilde çalışmalarımızı hızlandıracağız. Bunun için siz kıymetli ilçe başkanlarımıza ve teşkilatlarımıza büyük görevler düşüyor. Allah’ın izniyle 31 Mart 2024 yerel seçimlerinden de 22 yıldır olduğu gibi yine zaferle çıkacağız.”dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Su Baskını Evlere Zarar Verdi
Sıradaki Haber Sular Altında Kaldı