Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Vali Şıldak esnaf odalarının sorunlarını dinledi

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Bandırma’da  Esnaf  Odaları Başkanlarıyla bir araya geldi. Esnafın taleplerini ve sıkıntılarını dinleyen Vali Şıldak , çözüm önerileri hakkında değerlendirmelerde bulundu. Esnafın talep ve sıkıntılarını dinlemek için bu toplantıya katıldığını belirten Vali Şıldak, toplantıya katılan Esnaf Odası Başkanlarıyla tek tek sohbet ederek çözüm önerileri hakkında istişarede bulundu. Toplantıya katılan oda başkanları bu tür organizasyonların kendileri için değerli olduğunu dile getirdi.

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak “Sorunlarınızı ve dertlerinizi dinlemek için buradayım. Şehrin nabzını, ne olup bittiğini kısacası şehrin fotoğrafını en iyi çeken kişilerin siz esnaflarımız olduğunu düşünüyorum. Benim için söyledikleriniz çok önemli. Özellikle küçük esnafımız işi gereği vatandaşla çokça temas halinde. Bütün insanlara temas etme gibi bir gücümüz yok. Böyle olunca da yönettiğimiz bölgede neler olup bittiğini en iyi sizlerden dinleyip öğreniyoruz. Şehrin dinamikleriyle etkileşim kurarak şehri yönetiyoruz. Bizler bu makamlarda vatandaşlarımızın mutluluğu için varız. Sizlerle gerçekleştirdiğimiz toplantılarla sorunları ve aksayan bölgeleri tespit ederek daha çözüm odaklı bir anlayışla hareket ediyoruz” dedi.

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak’ın Bandırma’daki esnaf buluşmasında Balıkesir Esnaf Odaları Birliği Başkanı Fehmi Erdem, Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Yaşar Ceyhun Mırız, AK Parti Manyas İlçe Başkanı Yücel Günay, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan, Erdek, Bandırma, Susurluk ve Manyas’ta kurulu bulunan esnaf odalarının başkan ve yöneticileri katıldı.

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başkan Ahmet Akın’ın yönetimindeki Balıkesir
Sıradaki Haber Ahmet Akın 750 firmaya 430 Milyon ödeme yaptı