• DOLAR
  %0,34
 • EURO
  %-0,49
 • ALTIN
  %0,13
 • BIST
  %1,60
Vatandaşların talepleri projeye dönüşüyor

Vatandaşların talepleri projeye dönüşüyor

Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, Günaydın Mahallesi esnafıyla kahvaltıda bir araya gelerek yaşadıkları sorunları, talep ve çözüm önerilerini birinci ağızdan dinledi. Tosun, kahvaltı programında yerel yönetim olarak Günaydın Mahallesinde uygulamaya koyacakları projeler konusunda esnafı bilgilendirdi.

Vatandaşların taleplerini projeye dönüştürdüklerini ve vatandaş odaklı belediyecilik hizmeti verdiklerini dile getiren Tosun “Bandırmalılara hizmet etmekten gurur duyuyorum. 3,5 yıllık görevim boyunca ilçenin her tarafına dokunduk. Eksikler var mı evet var çünkü Bandırma her geçen gün büyüyor. Ancak biz eksiklerin neler olduğunu biliyoruz. Önümüzdeki günlerde yapacağımız hizmetler ve projelerimizle bu eksikleri gidereceğiz” dedi.

Yerel yönetim olarak ilçenin değişik mahallelerinde düzenledikleri toplantılarda vatandaşların taleplerini, ihtiyaçlarını birinci ağızdan aldıklarını dile getiren Tosun “Vatandaşlarımızın talepleri yerel yönetim olarak bizim projelerimizdir. Biz projelerimizin hepsini vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermesi için, taleplerini karşılamak adına yaptık, tamamlandıklarında da yine vatandaşımıza hizmet edecektir” ifadesini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?