Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Yasak var ama uygulayan yok”

“Yasak var ama uygulayan yok”

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi Bandırma Ayyıldız ve Erdek Caddelerini kamyon ve tır trafiğine kapattığı öğrenildi.

Konuyla ilgili gazetecilere açıklama yapan Bandırma Ayyıldız Mahalle Muhtarı Ali Derman, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezinin kararıyla Ayyıldız ve Erdek Caddelerinin kamyon ve tır trafiğine kapattığı söyledi. Kamyon ve tırların bu güne kadar her iki cadde üzerinde büyük bir trafik tehdidi oluşturduğunu ifade Derman, “Bu güne kadar çok sayıda ölüm ve yaralamalı trafik kazasının meydana geldiği Ayyıldız ve Erdek Caddelerinin  yapılan düzenlemeyle trafiğe kapatılması yaya ve araç trafiği açısından bu caddelerin daha güvenli hale gelmesine neden olacaktır” dedi.

-Denetim şart

Her iki caddenin trafiğe kapatılmasının tek başına yeterli olmayacağının altını çizen Derman, “Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezinin Ayyıldız ve Erdek Caddelerindeki kapatma kararına rağmen zaman zaman kamyon ve tır şoförleri tarafından kısıtlamanın delindiğini görmekteyiz. Bandırma İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerin bu caddeler üzerinde denetimlerini sıklaştırması faydalı olacaktır” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tükder’den ucuz yiyecek uyarısı
Sıradaki Haber Tükder’den ucuz yiyecek uyarısı