Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Yemek Grand Asya’da başladı, Hayyam’da bitti

Cumhuriyet Yemeği’nde il yönetimi

Cumhuriyet Yemeği’nde il yönetimi salonu terk etti. Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Başkanlığı tarafından Grand Asya Hotel’de düzenlenen Cumhuriyet Yemeği tartışmalı başladı. Tartışmalı bitti.

İddia o ki yemeğe katılan Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir İl Yönetim Kurulu Üyeleri masaların çok sıkışık olduğunu gecenin daha geniş bir yerde yapılabileceği konusunda görüş bildirdi. Bunun üzerine il ve ilçe yöneticileri arasında sözlü tartışma çıktı. Devreye giren CHP Bandırma İlçe Başkanı Dr Selim Panç, 3 kez “çıkın gidin o zaman” diye tepki gösterdi.  Balıkesir İl Yönetim Kurulu Üyelerine yapılan bu saygısızlığa tepki gösteren CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte salonu terk etti. CHP Balıkesir İl Başkanlığının Grand Asya Hotel’de başlayan Cumhuriyet Yemeği ilçede kurulu bulunan Hayyam Restoranda son buldu.

-“Gidin o zaman”

Yaşanan bu gelişmelerin ardından CHP Bandırma İlçe Başkanı Selim Panç, “CHP Balıkesir İl Yönetim Kuruluna yapılan saygısızlığı, hadsizliği ve seviyesizliği şiddetle kınıyor. Sorumluların konu hakkında özür dilemelerini bekliyorum” şeklinde açıklama yapması ise şaşkınlık yarattı. CHP’nin birlik ve beraberlik mesajlarıyla başlayan Cumhuriyet Yemeği tartışmalı son buldu.

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesirspor son olarak 2. Lig
Sıradaki Haber Fırtına gibi esecek