Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Yeniden Refah’ta Kalyoncu dönemi

Yeniden Refah Partisi Bandırma

Yeniden Refah Partisi Bandırma İlçe Başkanlığı’nın 1. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Tek liste halinde girilen seçimleri Halil Kalyoncu ve ekibi kazandı. Yönetim kurulu Selami Bora, İsmail Hakkı Albayrak, Bekir Dilek, Rıdvan Dilek, Mehmet Durna, Kürşat Özen, Necmi Özel, Kerim Olacak, Ferruh Özbek, Mustafa Sevim, Muhterem Ölmez, Yalçın Aydın, Yunus Bora ve Aydın Çetin’den oluştu.

-2 ayda 43 üyeye ulaşıldı
Genel kurulda konuşan Yeniden Refah Partisi Bandırma İlçe Başkanı Halil Kalyoncu, partilerinin 23 Kasım 2018 tarihinde Doktor Fatih Erbakan başkanlığında kurulduğunu açıkladı. Bandırma İlçe Başkanlığı kurma görevlerinin kendilerine 11 Şubat 2019 tarihinde tevdi edildiğini dile getiren Kalyoncu, 2 ay gibi kısa bir sürede parti ilçe teşkilatını kurarak 43 üye ile ilk genel kurullarını yaptıklarını söyledi.

-Tenkit ve takdir hakkımızı kullanacağız
Yeniden Refah Partisi olarak kavga etmek, çatışmak, cezalandırmak, yıkmak için gelmediklerinin altını çizen Kalyoncu, “Bizler, bugüne kadar yapılan bütün hayırlı hizmetlere teşekkür etmek, bu hayırlı hizmetleri yapanları tebrik etmek, yapılan hizmetleri görmek ve takdir etmek için geliyoruz. Bununla birlikte eksikleri tamamlamak, eksik yapılanları nihayete erdirmek için geliyoruz. Yine bununla birlikte yanlışları da doğrusunu ortaya koyarak düzeltmek için geliyoruz. Yapılan hizmetlere teşekkür edeceğiz, takdir ve tebrik edeceğiz, eksikleri tamamlayacağız, yanlışları da davamıza, istikametimize uygun doğrularla düzelteceğiz” dedi.

-Çaresizlik dönemi bitti
Yeniden Refah Partisi ile birlikte çaresizlik, umutsuzluk, alternatifsizlik döneminin sona erdiğini dile getiren Kalyoncu, “Bugün milletimize asli yuvamıza dönüşün başlangıcının müjdesini veriyoruz ve ‘Artık umut, çare, alternatif var, artık Yeniden Refah var’ diyoruz” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir’de dilencilere geçit vermeyen Büyükşehir
Sıradaki Haber dilencilere geçit yok