Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Yılbaşı alışveriş günleri başladı

Yılbaşı alışveriş günleri başladı

Bandırma Belediye Başkanlığı ve Kent Konseyi Başkanlığının ortaklaşa düzenlediği “El emeği yılbaşı alışveriş günleri” düzenlenen törenle açıldı. Açılış törenine Belediye Başkanı Tolga Tosun, CHP İlçe Başkanı Dr. Selim Panç, Kent Konseyi Başkanı Serdar Polat, Meclis Üyeleri Fatma Sibel Salı, Sıtkı Agan, Merve Polat, Sağlık Emekçileri Sendikası Temsilcisi İpek Çetinkuş, Emekli Sen Şube Başkanı Levent Balkış ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılış öncesi Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Bandırma Şube Başkanlığı ritim grubu bir gösteri yaptı. Hareketli parçalar sonrasında Başkan Tosun ve vatandaşlar hep birlikte oynadı.

Açılışta konuşan Belediye Başkanı Tolga Tosun, Salgın nedeniyle olağanüstü günlerden geçtiklerini söyledi. pandeminin insanlar üzerinde ekonomik, toplumsal ve psikolojik birtakım sorunlar yarattığına dikkat çeken Tosun, açık alanda ve kontrollü ortamda kadınların sosyalleşmesini sağlayan bu çalışmada emeği geçenleri kutladı. Bu etkinliğin düzenlenmesinde Bandırma Belediyesi’nin önemli katkısının bulunduğuna dikkat çeken Tosun “Ama buranın baş aktörleri üretim yapan kadınlarımız, kooperatiflerimizdir. Hepsine teşekkür ediyorum. Onlar çalışsın, onlar üretsin, biz onlara her alanda yardımcı olalım, destek olalım. Özellikle kadınlarımızı önemsediğimizi her ortamda söylüyorum. Kadınlarımız toplumumuzun temel unsurları, evimizin direği, ailemizin olmazsa olmazlarıdır. Bandırma Belediyesi olarak kadınlarımızın, kadın kooperatiflerimizin her zaman gücü ve desteği olmaya devam edeceğiz” dedi.

-Belediye başkanımız var

Etkinliğe katılan kadınlar hep birlikte “Umutlarımız var. Hayallerimiz var. Kent Konseyimiz var. Belediye Başkanımız var” şeklinde slogan atarak Başkan Tolga Tosun’a destek vermesi dikkat çekti.   Yapılan konuşmaların ardından statlar Belediye Başkanı Tolga Tosun, Kent Konseyi Başkanı Serdar Polat, CHP İlçe Başkanı Dr.Selim Panç ve meclis üyeleri tarafından açıldı. Açılışın ardından Başkan Tosun ve beraberindeki heyet stantları gezdi. Stantlar 4 gün açık kalacak.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ustaoğlu: “Suç örgütlerine nefes aldırmayacağız”
Sıradaki Haber Ustaoğlu: “Suç örgütlerine nefes aldırmayacağız”