Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Yılmaz, gençlerden Bandırma’yı istedi

Yılmaz, gençlerden  Bandırma’yı istedi

AK Parti Bandırma Gençlik Kolları’nın 6.Olagan Genel Kurulu’nda konuşan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Bandırmalı AK Gençlerden 2024 yılında yapılacak yerel seçimlerde Bandırma Belediyesini istedi.

Yılmaz “2004-2009 yıları arasında partimiz Bandırma Belediyesini yönetti. Bu süreç içerisinde seçilen belediye başkanımız milletvekili yapıldı. Ondan sonra gelen kadrolar olayı nasıl yönettiler bilmiyoruz. Ancak 2009 yerel seçimlerinde Bandırma AK Parti’den gitti. 2014 ve 2019  yerel seçimlerine çok umutlu girmiştik olmadı. Önümüzde 3.5 yıl gibi bir süre var. Bu işi yaparsa gençlik kollarımızın enerjisi yapacak. Bandırma’daki genç nüfus sayısı tüm ilçelerimizden fazladır. Bandırmanın gençleri bu işi bitirecek. Ana kadememiz ve belediyemizde gereken desteği sizlere verecektir” dedi.

Yerel seçimlerde Bandırma’nın jeopolitik açıdan önemine dikkat çeken Yılmaz “ Bandırma sadece Bandırma değildir. Manyas, Gönen, Erdek, Bandırma’ya bakıyor. Güçlü yeni neden yaptığını bilen gençlerimizle 2024 seçimlerinde biz bu işi halledeceğiz. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz  olarak sonuna kadar arkanızdayım. Bu işi yapmamamız için hiçbir sebebimiz yoktur” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tükder’den ucuz yiyecek uyarısı
Sıradaki Haber Tükder’den ucuz yiyecek uyarısı