Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Yılmaz: “Gurur duyduk”

Yılmaz “Banvit ve Bu Piliç’in ISO 500 arasında yer almasıyla birlikte Bandırma’nın Türkiye beyaz et sektöründeki önemi bir kez daha tescillenmiş oldu”dedi.

 Yılmaz "Banvit ve

İstanbul Sanayi Odası tarafından her yıl düzenlenen İSO Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırması 2022 yılı sonuçlarını değerlendiren Bandırma Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Yılmaz; “Bandırma Ticaret Odası’na kayıtlı üyelerimiz Banvit Bandırma Vitaminli Yem Sanayi Aş. ve Bupiliç Entegre Gıda Sanayi Ticaret Aş.’nin İSO 500 listesinde yer almış olmasından büyük gurur duyduk. Beyaz et sektörünün lider kuruluşları arasında olan firmalarımızın bu başarısı ile Bandırma’nın da Türkiye beyaz et sektöründeki önemi bir kere daha tescillenmiş oldu. Bu iki üye firmamızın yanı sıra Bandırma Ticaret Odası’nda kayıtlı şubesi bulunan 9 firma da listede yer almıştır. Merkez kayıtları bizde görünmediği için listede Bandırma firması olarak sayamadığımız bu firmalarımızın da ağırlıklı üretiminin Bandırma’da yapılıyor olması ülkemiz ekonomisine ve istihdamına şehrimizin katkısını gözler önüne sermiştir. Zorlu geçen bir yılı bu başarıları göstererek tamamlamış olan tüm firmalarımızı tebrik ediyor, bu başarının ardında özveriyle çalışarak emek veren herkesi kutluyorum.” dedi.
Listeye Giren Üyeler:
88 – Banvit Bandırma Vitaminli Yem Sanayi Aş.353 – Bupiliç Entegre Gıda Sanayi Ticaret Aş. 24 – Enerjisa Enerji Üretim A.Ş. ( Şube )
33 – Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü ( Şube ), 69 – Akenerji Elektrik Üretim A.Ş. ( Şube ),70 – SÜTAŞ Süt Ürünleri A.Ş. ( Şube )
102 – Akçansa Çimento San. ve Tic. A.Ş. ( Şube ).168 – Kaleseramik Çanakkale Kalebodur Seramik Sanayi A.Ş. ( Şube ),256 – Tukaş Gıda San. ve Tic. A.Ş. ( Şube ),270 – Hektaş Ticaret Türk AŞ. ( Şube )
278 – Hastavuk Gıda Tarım Hayvancılık San. ve Tic. A.Ş. ( Şube )

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma, Paşabayır Mahallesi’nde bulunan bir
Sıradaki Haber BANDIRMA’DA SOYGUN YAPTI