Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Yoğun bakımda olan kulübü hayata döndürmeye çalışıyoruz”

Basın Sözcüsü İpek, “Yoğun bakımda olan Bandırmaspor’u hayata döndürmeye çalışıyoruz”dedi.

Basın Sözcüsü İpek, "Yoğun

Bandırmaspor Basın Sözcüsü Kayhan İpek, kulübün İstiklal Caddesi’nde bulunan merkez ofisinde düzenlediği basın toplantısında, “Yoğun bakımda olan Bandırmaspor’u hayata döndürmek için yönetim kurulu olarak yoğun çaba sarf ediyoruz. 14 arkadaş bu işi severek başladık. Buna diğer sevenlerde katılırsa yönetim olarak bunun altından kalkarız” dedi. İpek, Bandırmaspor ’un sabit gelir kaynaklarına ulaşması için proje çalışmalarının devam ettiğini dile getirdi.

Kombine fiyatları belli oldu
2018-2019 sezonunda kombine bilet fiyatlarının 120 TL olarak belirlendiğini dile getiren İpek, öğrenci kombine kartının 60 TL, protokol kombine kartının 250 TL, maç fiyatlarının ise 10 TL olarak belirlendiğini söyledi.

Hazırlıklar 10 Temmuz’da başlıyor
2018-2019 futbol sezonu hazırlıklarına 10 Temmuz 2018 tarihinde başlayacağını açıklayan İpek “23 Temmuz 2018 tarihine kadar çalışmalar kulübün ilçede bulunan tesislerinde yapılacak.26 Temmuz-5 Ağustos 2018 tarihleri arasında takım 1. etap çalışmalarını Kartepe’de yapacak. İkinci etap çalışmaları ise 8-19 Ağustos 2018 tarihleri arasında aynı yerde yapılacak. 22 Ağustos 2018 tarihinde Kartepe Kampını sonlandıracak olan takımımız 2 Eylül’e kadar çalışmalarını ilçede sürdürecek” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 Haziran’da yapılacak ve Bandırmaspor’un
Sıradaki Haber TARAFTARIZ BİZ ÇEKERİZ CEFA ONUR BAŞKAN BİZİ BIRAKMA