" /> “Yola çıktıklarımızı yolda bulduklarımızla değişmeyiz” – Marmara Olay

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“Yola çıktıklarımızı yolda bulduklarımızla değişmeyiz”

“Yola çıktıklarımızı yolda bulduklarımızla değişmeyiz”

Demokratik Sol Parti Balıkesir İl Başkanı Mehmet Berk, Ottoman’da düzenlediği kahvaltılı basın toplantısında,31 Mart yerel seçimleri öncesinde partisinden aday gösterilmeyen Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’nın DSP’den aday gösterileceğine yönelik iddialara cevap verdi.

-Adayımız Albayrak’tır
Berk “Yola çıktıklarımızı yolda bulduklarımızla değiştirmeyiz. Bizim Bandırma adayımız Ömer Albayrak’tır. Biz bir adayla yola çıktıysak sonuna kadar onunlayız. Bizde aday belirleme süreci tepeden inme olmaz. Demokratik Sol Parti ilkeleri olan ve bu ilkelerine sonuna kadar sahip çıkan bir partidir. Bizde bir aday gösterdiği zaman ikinci bir aday arayışı içine girilmez. Bizim entrika ve ayak oyunlarıyla asla işimiz olmaz” dedi.

-Toplu istifa ederiz
Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya yaptıkları ziyarete de değinen Berk “Bu ziyaret eski bir dost ziyareti idi. Bu ziyarette Dursun Mirza’nın partimizden aday gösterilmesi konuşulmadı. Biz kendisine böyle bir teklifte de bulunmadık. Kimse maniplasyon yapmasın” ifadesini kullandı.
DSP Bandırma İlçe Başkanı Özgür Aydın ise, Demokratik Sol Parti’nin 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Ömer Albayrak dışında her hangi bir adayla girmesi halinde ilçe teşkilatı olarak toplu istifa edeceklerini söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?