Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Yücel’den Kızçoder’e 11 Ekim ziyareti

Kızçoder’i ziyaret eden AK Parti Bandırma Kadın Kolları Başkanı Yücel “ülkelerin geleceği olan çocuklarımızın özellikle de kız çocuklarının desteklenmesi son derece önemlidir”dedi.

Kızçoder'i ziyaret eden AK

AK Parti Bandırma Kadın Kolları Başkanı Oya Yücel 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü nedeniyle Kız Çocukları Umudumuzdur Derneğini ziyaret etti. Dernek Başkanı Fatma Sibel Salı Karabacakoğlu’ndan çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Ziyarette konuşan Yücel, ülkelerin geleceği olan çocuklarımızın özellikle de kız çocuklarının desteklenmesi, güçlendirilmesi ve onlara yatırım yapılmasının son derece önemli olduğunu söyledi. Bu amaçla yola çıkılarak yapılacak her yatırımın özellikle kız çocuklarına karşı ayrımcılık ve şiddet sarmalının kırılması için atılmış önemli bir adım olacağını dile getiren Yücel “Kız çocuklarımızın insan haklarından tam ve etkili bir şekilde yararlanmaları için herkesin üzerine düşen vazifeyi en etkili şekilde yerine getireceğini umuyor ve yaşamın onların gülücükleriyle anlamlı olduğunu vurgulamak istiyorum” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma, Paşabayır Mahallesi’nde bulunan bir
Sıradaki Haber BANDIRMA’DA SOYGUN YAPTI