Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Yumurtada haksız rekabet soruşturması

Aralarında Bandırma’nında bulunduğu 12 Yumurta Üreticileri Birliği, rekabeti kısıtlayıcı çeşitli eylemlerde bulundukları iddiasıyla başlatılan soruşturma kapsamında 25 Ekim’de Rekabet Kuruluna sözlü savunma verecek.

Aralarında Bandırma'nında bulunduğu 12

Yumurta Üreticileri Merkez Birliği (YUMBİR), Merkez Birliğe Bağlı aralarında Bandırma Yumurta Üreticilerinin de bulunduğu 12 yerel birlik ve bu yerel birliklerin başkanlarının sahip oldukları teşebbüsler hakkında yürütülen soruşturmanın sözlü savunma toplantısı 25 Ekim 2023 tarihinde yapılacak.

Hatırlanacağı üzere; Rekabet Kurulu 12 Mayıs 2022 tarihli toplantısında Yumurta Üreticileri Merkez Birliği (YUMBİR), Merkez Birliğe Bağlı 12 yerel birlik ve bu yerel birliklerin başkanlarının sahip oldukları teşebbüsler hakkında rekabeti kısıtlayıcı çeşitli eylemlerde bulundukları iddiasıyla soruşturma başlatmıştı. Yumurta Üreticileri Merkez Birliği ve yerel birlikler, Rekabet Kurulu’nun bu kararına itiraz etmiş ve Kurul savunma için 6 ay ek süre vermişti. Rekabet Kurulu’nun açmış olduğu bu soruşturma kapsamında, 25 Ekim 2023 tarihinde Yumurta Üreticileri Merkez Birliği (YUMBİR), Merkez Birliğe Bağlı 12 yerel birlik ve bu yerel birliklerin başkanları sözlü savunma verecekler.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma, Paşabayır Mahallesi’nde bulunan bir
Sıradaki Haber BANDIRMA’DA SOYGUN YAPTI